Tag Archives: aranżacje

Funkcjonalne pufy dla dzieci od Lamps&Co.

Designerski fotel jednakowo w biurze i w mieszkaniu

Współcześnie przestrzeń firmowa coraz bardziej przenika się z powszednią domową rzeczywistością.
Aranżacja przestrzeni coraz bardziej upodabnia się do biura. W ostatnich latach praca w formie home office albo freelance znacznie się spopularyzowała.
karnisz

Jak umeblować pokój dzienny z jadalnią?

Salon z jadalnią to połączenie, jakie powraca do łask. Jak jednak urządzić jeden pokój o dwóch funkcjach? Oto rady i najlepsze aranżacje pokoju dziennego z jadalnią.
Salon z jadalnią możemy wyekwipować na wiele metod.
barokowe krzesła

W jakiej sytuacji dobrze jest postawić krzesła jak z baroku?

Meble do siedzenia to kluczowy element aranżacji niemal w każdym pomieszczeniu. Nie tylko z uwagi na względy funkcjonalne. Krzesła są bardzo ważne też z uwagi na ich funkcję estetyczną. Dobrze dobrane krzesła są w stanie dodać pomieszczeniu wiele charakteru, a źle dobrane sprawić, że pokój przestanie zachwycać. W dodatku, na krzesła z pewnością każdy gość zwróci uwagę. Na pewno nie jest to część wystroju, która może być pomijana podczas podziwiania aranżacji.
szafa

W jaki sposób udekorować salon

Salon, tak samo jak każde inne wnętrze, można zaaranżować na wiele rozmaitych sposobów. Dopasowanie każdego elementu do tego wnętrza zależny jest od właściciela. Na dzień dzisiejszy na rynku jest tak wielki wybór mebli i innych akcesoriów, że każdy może zaaranżować niebanalne wnętrze. Rzecz jasna wymaga to pewnej wiedzy i gustu, ale ogólnie nie jest to trudna czynność. Wystrój wnętrz zalicza się również do obowiązków niektórych profesji, na przykład dekoratora wnętrz.
Babie lato w salonie

Jak zaplanować miejsce dla odpoczynku?

Kiedy jesteśmy w pracy kolejną już godzinę, z niecierpliwością czekamy na tę chwilę, gdy będziemy mogli już skończyć i pędzić do naszego ukochanego mieszkanka. Nasz dom jest miejscem, gdzie odpoczywamy po pracowitym dniu. To tutaj zbieramy siły na kolejne wyzwania, jakie stawia nam codzienność. I chociaż lubimy spędzać czas w ekskluzywnych hotelach w czasie wczasów, to jednak w domu czujemy się najlepiej. Stąd też powinniśmy dołożyć wszelkich starań, by nasz dom stał się upragnioną oazą spokoju.