Bardzo ciekawe pomysły na aranżację wnętrz – nowoczesne rolety

Nie każdy wie, że możemy dokonać zakupu rolet z interesującymi nadrukami. Osoby, które dowiedziały się, że jest taka opcja zaczynają żałować, że kupili zwyczajne rolety. Ale tak naprawdę to nic straconego, nie trzeba kupować nowych rolet można zamówić same nadruki. Nadruki na roletach to fenomenalna ozdoba, która okaże się fajnym dodatkiem, gdy będziemy chronić wnętrze naszego mieszkania przez słońcem, lub przed nocnym oświetleniem.

żaluzje
Autor: zenjazzygeek
Źródło: http://www.flickr.com
Nadruków na rolety jest bardzo dużo. Znajdziemy na pewno ciekawe nadruki do rolet w kuchni, czy w dziecięcym pokoju. Jeżeli chcieliśmy zmienić coś w naszym mieszkaniu, to takie nadruki (dodatkowe informacje) są dobrym sposobem na tanie i łatwe rozwiązanie. Taka dekoracja nie rzuca się w oczy i na sto procent zaskoczy niejednego gościa w naszym domu, bo niewiele osób w ogóle wie o takiej możliwości. Poza tym możemy naszym pociechom zrobić niespodziankę i w ich pokojach założyć rolety z ich ulubionymi postaciami z bajek. Dzieci na sto procent będą zachwycone, a my zostaniemy bohaterami w naszych domach.

DEKORACJA JAKICH MAŁO

rolety na oknie
Autor: Jon Seidman
Źródło: http://www.flickr.com

Przyzwyczailiśmy się do naklejek ściennych, ale nie przywykliśmy jeszcze do nadruków na roletach. (nadruki na tkaninach) na roletach to nowa moda, która zapewne niebawem opanuje większość polskich mieszkań. Roleta z ciekawym nadrukiem to idealna dekoracja. Jeśli, więc mamy kupić nowe rolety do domu pamiętajmy by rozejrzeć się za roletami z nadrukami. Taka roleta stanie się świetną ozdobą podczas słonecznego dnia, gdy będziemy chronić wnętrze mieszkania przed zbytnim nagrzaniem.

dodatkowo każdego wieczora po opuszczeniu rolet, będziemy mogli popatrzeć na ciekawy nadruk. Pewnie znajdą się sceptycy, którzy stwierdzą, że to zbędny wydatek. Jednak koszt nadruku na roletach jest naprawdę nieduży. A wnętrze mieszkania, w którym jest taka roleta staje się o wiele przyjemniejsze. Jeśli więc podobają nam się nowinki i chcemy, by nasze mieszkanie było inne niż wszystkie, to kupno rolet z nadrukami będzie genialnym posunięciem (np. takie: fivaro.pl/fotorolety/kwiaty).

Wystarczy przejrzeć strony sklepów internetowych i będziemy mieli przegląd ofert rolet z nadrukami. Możemy też popatrzeć jak to wygląda w mieszkaniach u innych osób, jeśli ciekawi nas efekt końcowy Internet będzie świetnym źródłem wiadomości.