Sala na wesele udekorowana różnego koloru balonami

Sposób przystrojenia sali weselnej to jedna z takich kwestii, które zostaną zapamiętane przez wszystkich zaproszonych. Oczywiście nie ozdoby są w dniu ślubu priorytetem, ale mogą one sprawić, że goście poczują się lepiej i faktycznie będzie czuć weselną atmosferę. Z wesołymi przyjęciami niezmiennie kojarzą się ozdoby takie, jak balony a także konfetti. W Waszej sali weselnej możecie zastosować jedno i drugie rozwiązanie.

Dekoracje na wesele
Autor: Emily Burnett
Źródło: http://www.flickr.com
Balony wszędzie doskonale wyglądają. Dziś jest to już dekoracja klasyczna, ale wciąż często stosowana przy różnych okazjach. Balony od razu pozwalają odczuć imprezową atmosferę. Ogromną zaletą balonów jest to, że są one bardzo tanią ozdobą. W dodatku można samemu udekorować pomieszczenie przy ich pomocy. Nie potrzebne jest tutaj doświadczenie. Wystarczy nabyć opakowanie (sklep http://pirum24.pl/) baloników, nadmuchać razem z kimś ze znajomych i powiesić pod sufitem.

Warto zwrócić uwagę na cenę pojedynczego balonu. W sali jesteśmy w stanie powiesić i kilkaset balonów – wszystko zależy od indywidualnych preferencji a także wielkości sali. Ceny baloników mogą bardzo się różnić. Warto wybrać się kupować w supermarkecie albo sklepie tematycznym, aby kupić większe opakowanie. Dzięki temu zapłacimy góra parę groszy za sztukę.

Dekoracje sali weselnej
Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Baloniki powinniśmy także przymocować welonem. Mocowanie musi być solidne, bo elementy dekoracji będą zapewne niechcący trącane przez zaproszonych. To istotne, by baloniki wówczas nie spadły.

Aby było jeszcze bardziej kolorowo, warto również kupić konfetti. To akurat element, którego może być wszędzie dużo. Gdy będzie leżeć na podłodze, z pewnością nikomu nie będzie zawadzać. Więcej pomysłów na dekoracje weselne na lovingit.pl (http://www.lovingit.pl/)