Biżuteria jest istotna

Jeżeli ubieramy się na ważne spotkanie chcemy prezentować się elegancko oraz wytwornie, przez to wybieramy najwspanialszy komplet ubrań, odpowiednio się czeszemy i malujemy. Jednak warto wspomnieć tutaj o tym, iż ważne są też dodatki, takie jak biżuteria, ponieważ to ona skupia spojrzenie i przeważnie pozwala zakryć niedoskonałości wyglądu, których nie chcemy pokazywać innym. Jak się okazuje, panie posiadają tutaj duże pole do działania.

Naszyjniki są niezwykle ważne

Jeżeli nasza kreacja składa się z sukni o dużym wycięciu, który pragniemy trochę osłonić, a jednocześnie w naszych uszach pojawiły się nieduże kolczyki, to na pewno idealnie sprawdzi się tu naszyjnik gruby łańcuch złoty (kliknij odnośnik), który ma szansę luźno zwisać z szyi, lub może być wokół niej obwiązany. Dodatkowo jeszcze mamy okazję się zadecydować na ciekawą zawieszkę, która stanie się świetnym uzupełnieniem całego naszego stroju.

Delikatny zegarek zawsze warto posiadać

Jeśli jesteśmy kobietą chudą oraz do tego jeszcze posiadamy dość chude ręce, to bez wątpienia w naszym przypadku idealnie spisze się zegarek Adriatica A3578.5253Q, który jest delikatny, elegancki z wąską tarczą, na której poza czterema cyframi: 12, 3, 6 oraz 9 nie będzie się mieściło nic dodatkowego. Z pewnością takowy zegarek będzie idealnym uzupełnieniem naszego stroju zarówno od święta, jak i na co dzień.

Możemy zaszaleć z kolorami

zegarek
Autor: Swatch
Źródło: e-arttime.pl

Jeżeli kochamy widzieć dokładnie która jest godzina, wręcz co do minuty, to z pewnością powinniśmy się zdecydować na zegarek Fossil ES2829. Na okrągłej patrz szczegóły tarczy wyszukamy nie tylko każdą godzinę, lecz też i zaznaczone będą minuty, a biały pasek sprawi, iż zegarek idealnie wpisze się w nasz ubiór. A co kiedy ubieramy inne kolory ubrań oraz uważamy, iż biały zegarek będzie się za mocno wyróżniał? Wówczas możemy zdecydować się na zegarek Fossil ES2830, który jest taki sam jak ten wyżej opisany, jedynie że tarcza jak i pasek są w jasnym brązie.

Możliwości jest wiele

W tym momencie na rynku jest tak wiele różnej biżuterii oraz do tego jeszcze tak sporo różnych zegarków, że na pewno bez większego kłopotu uda nam się wszystko dopasować konkretnie do siebie. Tak pod względem wielkości, grubości, jak oraz też kolorów, więc warto zadbać o to, żeby biżuteria wciąż była niesamowitym uzupełnieniem naszego ubioru.