ROBIMY IDEALNĄ POMIESZCZENIE SANITARNE W STOLICY DOLNEGO ŚLĄSKA

Dziś, gdy nie mamy czasu na nic rzadziej używamy wanny, o wiele częściej nasz wybór pod prysznic, bo jest prościej i oszczędzamy czas. Stąd też tak istotny jest dobór odpowiedniej kabiny prysznicowej do naszej łazienki. Na rynku mamy wiele kabin, są prostokątne, w kształcie walca, przeszklone i z drzwiami z plastiku, wszystko zależy od tego, co nam się podoba. Kabiny prysznicowe to produkt, który jest kupowany bardzo często. Ostatnio ludzie, kiedy robią remont łazienki wolą postawić na kabinę prysznicową zamiast wannym.

Dostojna łazienka w stylu Art Deco
Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO

Dużym udogodnieniem jest również to, że przy zakupie kabiny prysznicowej możemy wybrać o głębszym brodziku, który będzie nam służył jako mała wanna. Kabiny (więcej pod adresem http://eurohpl.com/kabiny-sanitarne-hpl/) ze szkła hartowanego to wielość modeli, które może nam mętlik w naszej głowie. Dlatego powinniśmy po pierwsze myśleć o tym, jak duża kabina zmieści się w naszej łazience, bo to, co genialnie wygląda w hangarze będzie prezentowało się całkiem inaczej w naszym w domu. Nie dajmy się zwariować szaleństwu zakupowemu, postawmy w tej kwestii na rozsądek.

SZKŁO HARTOWANE

parawany
Autor: Coram Poland

Gdy słyszymy wyraz szkło (więcej szczegółów) kojarzy nam się o czymś co jest delikatnym. Wszyscy na pewno zbiliśmy kiedyś lusterko, albo jakąś inną rzecz, bo o zepsucie czegoś ze szkła przecież nie jest trudno. Z tego powodu jesteśmy dość ostrożni, gdy zastanawiamy się nad tym by kupić jakieś przedmioty do swojego domu ze szkła. Tymczasem zawsze można kupić rzeczy ze szkła hartowanego. Szkło hartowane to świetne rozwiązanie, gdy robione są talerzyki i różne inne produkty, które przy codziennym użytkowaniu mogą szybko się stłuc, gdyby były zrobione ze zwykłego szkła. Hartowanie szkła polega na ogrzaniu go do wysokiej temperatury a następnie zlaniu go zimną wodą. Dzięki temu szkło tego rodzaju jest o wiele większą odporność niż zwykłę szkło. Nie trzeba, więc obawiać się szklanych rzeczy, wystarczy, że sprawdzimy, z jakiego szkła są wykonane.

Szkło hartowane ma wiele różnych zastosowań, z których możemy skorzystać wyposażająć własny dom. Można postawić na szklane półki i szklane blaty, dodatkowo możemy nawet rozważyć zrobieniu szklanych schodów, czy zamiast typowej kabiny prysznicowej postawić na przesuwane hartowane drzwi, które będą oddzielały miejsce do brania prysznicu od reszty łazienki.