A może barwna stylizacja na imprezę karnawałową?

Jakiś czas temu karnawałowe spotkania były momentem, w którym zawieszano wszelkie zasady i każdą rzecz można było wykonywać inaczej niż robi się to na co dzień. Tak samo możesz spojrzeć na imprezowanie również dziś. Także wtedy, kiedy szukasz kreacji odpowiedniej dla siebie. Na co dzień chodzisz elegancko ubrana do biura? Wobec tego w ramach karnawału możesz wybrać kolorowe imprezowe inspiracje. Jak to zrobić, by zamienić się w najbarwniejszą personę na parkiecie?

kobieta przed imprezą
Autor: Igor Menezes – Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Możliwości jest bardzo wiele. Na początek znajdź dla siebie jakąś barwną sukienkę. Zawsze modne są paski. Jeżeli wybierzesz barwne pasy na pewno przyciągniesz uwagę i natychmiast wyróżnisz się z tłumu. Dobrym pomysłem jest także to, by postawić na jedną, mocną barwę. Może to być zieleń lub czerwień. Najważniejsze, żeby było barwnie i niecodzienne. To jednak dopiero początek kreacji, bo jeśli chcesz wyglądać wyjątkowo barwnie, powinnaś też zmienić barwę włosów. Rzecz jasna nie musi się to stać przy użyciu barwników do włosów.

Przede wszystkim, jeśli mowa o skrajnych rozwiązaniach, jak włosy niebieskie albo czerwone. Z pewnością nie chciałabyś tak kolejnego dnia wybrać się do pracy. Możesz jednak założyć kolorową perukę.

Do takiego outfiru dobierz także – Dywanwanda – barwny make-up i stylizacja zostanie ukończona. W tym celu możesz również wykorzystać podobne sztuczne elementy, np. sztuczne, kolorowe rzęsy. Nie muszą być podobne do naturalnych, by robiły wyjątkowe wrażenie. To samo dotyczy tipsów.Imprezowe inspiracje to także (nasza strona) obuwie. Aby zobaczyć znacznie więcej imprezowych inspiracji zobacz to: sprawdź imprezowe inspiracje.

Duża liczba osób uważa, że to najbardziej istotny element kreacji. Kolorowe buty na korku będą pasować idealnie. Nie zapomnij jednak, żeby zabrać także buty do przebrania. W balerinkach będzie Ci się o wiele wygodniej tańczyć, a da się je zmieścić nawet do torebki.