Modnie w każdym czasie też dla panów

Mnóstwo kolorów i fasonów, co kto lubi, co komu wpadnie w oko. Dziś mężczyźni już nie mogą się czuć pokrzywdzeni, jeśli chodzi o bieliznę. Owszem kiedyś ta dziedzina mody była zapomniana i co wielu mężczyzn nosiło takie same bokserki, na szczęście wszystko się zmieniło – męskie bokserki to intratny rynek modowy. Projektanci mody zajęli się wypuszczaniem nowych kolekcji bielizny męskiej, a co najfajniejsze poza świetnymi projektami, prezentowane są one przez nieziemskiej urody panów, często znanych gwiazd showbiznesu. Męskie bokserki dostępne są w wielu kolorach i z różnymi nadrukami. Zadbano również o to, by panie mogły obdarowywać z okazji każdego wręcz możliwego święta, swoich panów bokserkami pasującymi d danej okazji. Tak, więc jeśli panie chcą kupić coś szybko swoim facetom, to wystarczy wybrać ciekawe bokserki (linki do produktów). Taki prezent z zabawnym nadrukiem na pewno przysporzy dużo uśmiechu.

moda męska
Autor: May Lee
Źródło: http://www.flickr.com
NA NOC, A BYWA, ŻE I NA LENIWY DZIEŃ
Kiedyś piżamy męskie kojarzyły się jedynie z nieciekawymi pasiastymi materiałami. Czasem trafiły się jednokolorowe tkaniny na długi rękaw i właściwie poza porządnie przyszytymi guzikami niczym się nie wyróżniały, bo piżama męska po pierwsze i właściwie ostatnie miała spełniać swoje zadanie, czyli okrywać ciało podczas spania. W dodatku tego typu nocne piżamy, niestety, nie podkreślały męskich atutów. W końcu i za tą część męskiej garderoby zabrali się ludzie ze świata mody. Dziś męskie piżamy są ciekawe i podkreślają to, co powinny podkreślić. Nie tylko panie powinny wyglądać w łóżku dobrze, panowie też powinni zadbać o swój wizerunek kładąc się do łóżka. Ktoś stwierdzi, że to zbędna próżność. Jednak każdy mężczyzna, który dostał modną piżamę z dobrego materiału wie, że dobrze jest mieć porządną piżamę.

Dlatego jeśli nasz mężczyzna preferuje spanie w bokserkach to naprawdę warto go przekonać do jakiejś ciekawej piżamy (poznaj przykłady), bo o ile, gdy śpimy we dwoje to nikomu nie przeszkadza, to, gdy pojedziemy do rodziny same bokserki mogą nie wystarczyć, zwłaszcza, jeśli mamy zamiar siedzieć całe przedpołudnie w piżamie u teściów. Dobrze jest, więc mieć, chociaż jedna porządną męską piżamę, by, gdy okaże się potrzebna nie było trzeba szybko czegoś kupować, bo wtedy naprawdę można się zrazić i do kupowania tego typu produktów i do ich noszenia. Bo kupowanie czegokolwiek na szybko nigdy nie jest dobre.