Tag Archives: czas

stylowe wnętrze

Jaka lampa do pokoju dziennego??

Dzienny pokój jest miejscem, w którym spędzamy najwięcej czasu, a również przyjmujemy gości. Dlatego też często mówi się o nim jako o sztandarowym wnętrzu w domu, które musi być idealnie urządzone – również światłem.
Dzienny pokój jest miejscem w którym doskonale możemy okazać swój indywidualny gust – jest głównym punktem aranżacyjnym, w najwyższym stopniu uczęszczanym pomieszczeniem a także wieczornym miejscem spotkań całej familii, stąd musi być szczególnie przytulny.
biokominki

Co zrobić, żeby odkurzacz mógł być wykorzystywany jako odświeżacz za ok. 1 zł?

Wszyscy uwielbiamy spędzać czas w schludnych oraz pachnących świeżością domach. Często to właśnie po zapachu oceniamy, czy dane miejsce jest tym, w którym chcemy przebywać.
Jeżeli z kolei odczuwamy jakikolwiek nieprzyjemny dla nas zapach, a rzecz tyczy się naszego mieszkaniu, natychmiast pragniemy w tamtym miejscu posprzątać.
yankee candles

Jakiego typu meble do sypialni nam się spodobają?

Odpowiednie urządzenie jakiegoś pokoju, będzie wywierało wpływ na to, czy z chęcią w nim będziemy mieszkać i czy będzie ono odpowiednie. Dlatego na spokojnie musimy spojrzeć na meble, jakie są proponowane do konkretnych pokoi, tak żebyśmy posiadali pewność, że znajdziemy tutaj te właściwe dla nas.
Jakiego rodzaju meble do sypialni pragniemy u siebie zastosować?
Warto powiedzieć, że do wybrania będziemy mieli wiele typów mebli, przez to mamy okazję je idealnie dobrać, do naszych wizji oraz wymagań.
reklama

W ostatnich latach możemy zaobserwować znaczne zmiany w wystroju wnętrz – do łask powraca drewno, ale drewno rozumiane w specyficzny sposób

Dawniej drewno było jednym z najczęściej używanych elementów do dekoracji wnętrz. Potem tendencja się odwróciła i modne stało się szkło czy metal. Obecnie drewno znowu świeci triumfy, ale jest to już inny styl i odmienny pomysł na ten materiał.
Jeśli kochamy ciepło, które zapewnia drewno w pokojach i jednocześnie lubimy surowy styl, to jest to fantastyczny czas dla nas.