Czy można nabyć panele w sieci?

Podczas przygotowań do prac remontowych powinno się wszystko wcześniej dobrze rozplanować. Wykończeniowych materiałów w sprzedaży jest duży wybór, i teoretycznie można kupić wszystko, czego się potrzebuje. Lecz w praktyce bywa z tym różnie, zwłaszcza gdy się mieszka w niedużym mieście, w którym nie ma większego budowlanego marketu. Dlatego podczas urządzania mieszkania warto wykorzystać internet. Oferta internetowych sklepów z wykończeniowymi materiałami jest cały czas powiększana, a łatwe wyszukiwanie sprawia, że w ciągu jednego dnia można przejrzeć dużą liczbę produktów.

podłoga z paneli
Autor: John Arcadian
Źródło: http://www.flickr.com
Rzecz jasna jedną z wad sklepów internetowych jest to, że nie można danego towaru pomacać, polega się tylko na zdjęciach, opisach w sklepie i recenzjach innych klientów, a same fotografie czasami też nie są wiarygodne. Ma to spore znaczenie zwłaszcza w przypadku, kiedy ktoś będzie chciał kupić przykładowo podłogę. W przypadku paneli lepszych gatunkowo spodziewać się raczej można, że wszystko będzie w porządku. Jeśli chodzi o zakupienie paneli podłogowych w sieci warto zerknąć tutaj: Tarkett.

Panel laminowany Tarkett Epoque Dąb Contrast Grey Szczotkowany 2200X162-1 Pn-2L 14 mm (7876009) na zdjęciach wygląda bardzo elegancko z lekko dostrzegalnym szarawym odcieniem. Jednak czasami się zdarza, że zdjęcia zrobione zostały przez amatora i w rzeczywistości odcień będzie zupełnie inny niż kogoś oczekiwania. Jeśli komuś spodobał się Tarkett Epoque Dąb Nature Szczotkowany 1075X117-1 Pl-2L 14 mm (8720003) w naturalnym kolorze, to powinien być raczej pewien, że otrzyma to co kupił, chociaż i tu niewielkie przekłamania w odcieniu się przydarzają. Mimo to, panele tej marki (na ceneo.pl) są naprawdę mocne.

Powinno się przy takich zakupach przejrzeć kilka różnych sklepów szukając większej ilości fotografii. Okazać się może bowiem, że Tarkett Woodstock Dąb Arthur Broceliande Ac4 (8153219) w jakimś serwisie będzie miał zrobione inne fotografie niż w pozostałych, i może to pozwolić to na lepsze sprawdzenie jego koloru. Jak Jak można zauważyć, kupno tego typu produktów przez internet jest czasami nieco ryzykowny, i jeśli ktoś chce mieć absolutną pewność, że dobierze odpowiedni odcień, to powinien jednak Tarkett Woodstock Dąb Deep Honey Sherwood 4V Ac4 (8374214) kupić w stacjonarnym sklepie.