Decydując się na kupno gotowego projektu domu, nie masz żadnej możliwości ingerencji w rozplanowanie poszczególnych pomieszczeń

Niemal każdy z nas marzy o swoim domu. Jeśli już prawie udało Ci się osiągnąć to marzenie, z pewnością powinieneś zastanowić się nad tym, jak powinien wyglądać Twój przyszły dom. Jeśli decydujesz się na kupno gotowego projektu domu, wówczas zdecydowanie nie masz żadnej możliwości ingerencji w rozmieszczenie poszczególnych pokoi. Jeżeli jednakże projekt Twojego wymarzonego domu przygotowywany jest przez architekta na specjalne zamówienie, wtedy bez wątpienia powinieneś dobrze zastanowić się, jak rozmieścić poszczególne pokoje.

łazienka
Autor: Daniela
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy budujesz własny dom, wówczas na pewno najprawdopodobniej będzie to piętrowy dom. Jeżeli zdecydowałeś się na postawienie właśnie takiego domu, wtedy bez wątpienia powinieneś zastanowić się nad tym, jak wyglądałaby w nim łazienka (propozycje) na poddaszu – pomysły na wykończenie łazienki. Poddasze zwykle jest nader lubiane przez dzieci, zatem jeżeli masz niewielkie pociechy, wówczas bez wątpienia powinieneś na poddaszu znaleźć miejsce na ich pokoje.

Jeżeli ktoś będzie na stałe nocował na poddaszu, wtedy tym bardziej powinieneś rozważyć, czy nie powinna się tam znaleźć także łazienka (polecamy rzuć okiem) ze skosem. Jeśli decydujesz się na budowę wielkiego domu, wówczas bez wątpliwości na poddaszu powinna znaleźć się łazienka – najprawdopodobniej będziesz miał po prostu dwa takie miejsca.

Jeśli jednak Twój dom będzie mały, i tak jest to pomysł warty rozważenia – łazienka na poddaszu może stać się
poddasze
Autor: Röben
Źródło: Röben

wyjątkowo uroczym miejscem. Jeżeli tylko dobierzesz odpowiednie kolory oraz gadżety, wtedy taka łazienka na pewno będzie obiektem zazdrości wielu osób. Najlepiej będzie pomalować ją na pastelowe kolory, które nie będą zbyt mocne – kiedy wybierzesz na przykład jasnożółty lub jasnofioletowy, bez wątpliwości będziesz zauroczony efektem końcowym.

Kiedy chcesz mieć naprawdę urocze mieszkanie, niewątpliwie powinieneś zdecydować się na łazienkę na poddaszu. Docenią ją bez wątpienia również Twoje pociechy oraz wszystkie osoby, które kiedykolwiek będą przebywały na poddaszu Twojego nowego domu. Gorąco polecamy takie rozwiązanie, bo jest to niewątpliwie dobry pomysł.