Tag Archives: dekoracje

para młoda w kościele

Ślub kościelny- jak można udekorować wnętrze świątyni

Ślub kościelny jest w Polsce nadal jedną z najbardziej uroczystych ceremonii. W tym dniu wiele młodych par stara się, żeby świątynia przedstawiała się szczególnie atrakcyjnie. Z reguły jej dekorowaniem zajmują się konkretne osoby, czasami na stałe związane z danym kościołem, niemniej jeśli para młoda pragnie wprowadzić własnego dekoratora albo zająć się tą kwestią osobiście, nie powinno być z tym dużych trudności.
sposób

Aranżacja małego salonu – co na okna?

Asortyment dostępnych na rynku dekoracji okiennych przyprawić może o zawrót głowy. Ciężkie zasłony, zwiewne firany, rolety – na co postawić?
Okienne ozdoby stanowią świetne wykończenie wnętrza i często w dużym stopniu oddziałują na jego styl.
dekoracje ślubne

Dekoracje ślubne – jak je dziś wybierać, by zyskać gwarancję, że staną się one najlepszą ozdobą tego ważnego dnia?

Zorganizowanie ślubu najczęściej pochłania rzeczywiście sporo czasu oraz pieniędzy. Wie o tym każdy, kto już ma za sobą to istotne wydarzenie. Dziś, śluby są organizowane z coraz większym rozmachem, dlatego nie należy się dziwić, że rynek usługodawców i produktów ślubnych z roku na rok rozrasta się coraz bardziej. Jednym z najistotniejszych elementów, o którym koniecznie trzeba pamiętać, są dekoracje ślubne. W jaki sposób je wybierać, żeby mieć gwarancję, że staną się one znakomitą ozdobą?
bukiet na wesele

Piękne ozdoby samochodu do ślubu

Jakakolwiek młoda para, która zdecydowała się na ślubowanie, potrzebuje dobrze udekorowanego samochodu. Ażeby prezentował się elegancko, powinno się go tak upiększyć, aby odróżniał się od pozostałych aut i akcentował dostojność owego dnia. Dekoracje samochodu do ślubu w formie dużego bukietu pośrodku maski odeszły do lamusa.
wystawa sklepu z mebami

Oferta interesujących produktów meblowych w sklepie

Wystrój wnętrz jest bardzo istotnym warunkiem wpływającym na wygodę domowników. Długie lata ustroju komunistycznego odcisnęły swoje piętno w formie często widywanych, tandetnych meblościanek. Aktualnie najpopularniejsze w polskich mieszkaniach są elementy umeblowania sprzedawane w popularnych sieciach sklepów z meblami. W opozycji do tego rodzaju marketów są specjalistyczne sklepy oferujące meble, źródła światła i elementy dekoracyjne od najbardziej znanych na świecie projektantów. Jest to asortyment dla ludzi ceniących w pierwszej kolejności jakość wykonania, mających wysublimowany gust i spore nakłady finansowe. W takich salonach neizwykle często zakupów dokonują wykwalifikowani dekoratorzy wnętrz.