Tag Archives: dom

żarówka ledowa

Czy powinno się decydować się na oświetlenie halogenowe

Jeśli zastanawiasz się, czy oświetlenie LED będzie właściwe do Twojego domu, trzeba na początku zastanowić się nad tym, czy tego typu oświetlenie jest Ci koniecznie. Prawda jest bowiem taka, że obecnie oświetlenie LED to wciąż stosunkowo drogi sposób oświetlania mieszkania.
Taśma ledowa

Technologia oświetlenia LED

Niemal każdy dobrze zna oświetlenie rodzaju LED. Kiedyś żarówki ledowe były używane najczęściej w elektronice. Często małe punkciki diod były używane jako kontrolki w różnego rodzaju urządzeniach elektrycznych. Wówczas zawsze miały kolor zielony Kiedy jednakże zmieni się ich barwę na biały oraz znacząco poprawi moc emitowanego przez nie światła, mogą być wykorzystane jako zwykłe źródło światła.
Oświetlenie led

Oświetlenie LED – podstawowe oświetlenie w domu oraz dekoracje świetlne

O walorach żarówek LED można powiedzieć wiele. Gdy już zdecydujemy się na tego rodzaju żarówki, zaczynamy się zastanawiać, w których pomieszczeniach najlepiej je zainstalować oraz jak je zastosować, by efekt był zarówno praktyczny, jak i intrygujący wizualnie. Nad blatem roboczym w kuchni najlepiej zdecydować się na okrągłe, płaskie żarówki, takie jak mr16, jednak tego typu mocowanie nie wszędzie będzie najlepszym wyborem.
Sauna

Własna sauna to najlepszy pomysł na odprężenie

Dom powinien być najzupełniej bezpieczną przystanią, dzięki której nareszcie będziemy mieli możliwość wspaniale odpocząć. Praca, jazda samochodem, sprawy rodzinne – to wszystko powoduje, że człowiek jest w dzisiejszych czasach przemęczony fizycznie, lecz także mentalnie. Nie powinno w takim razie zdziwić, iż ostatnio psychiatrzy nie przyjmują we własnych gabinetach tylko ludzi chorych psychicznie, lecz także zwykłe osoby, które najzwyczajniej w świecie nie są w stanie poradzić sobie w życiu. Świat idzie do przodu tak błyskawicznie, że trudno zachować dostateczną równowagę. Przecież ludzie to tylko ludzie, nie można od nas wiele…