Tag Archives: Druk

fototapety czarno białe

Czy powinniśmy kupić fototapetę? Jakie są rodzaje? O czym warto wiedzieć?

Jak planujemy zmianę wyglądu mieszkania próbujemy dobrać coś nowego, ciekawego i świeżego, ażeby nasze wnętrza znowu zyskały na wyglądzie. Nie jest to proste, zwłaszcza, że wybór jest duży i do końca nie wiemy, co byłoby faktycznie najlepsze. Sprawdzamy wnętrzarskie magazyny, strony www, a także jeździmy na targi budowlane, ażeby sprawdzić, co będzie najlepiej wyglądać.
obraz

Jak wydrukować obrazek

Druk obrazów na płótnie to nie mały koszt. Jeżeli nie masz wygórowanych oczekiwań oraz ogranicza cię budżet, możesz w tani oraz nieskomplikowany sposób własnoręcznie zrobić obraz ze zdjęcia na płótnie. Jakim sposobem? Za pomocą niepozornej, cieniusieńkiej bibułki. Szczegóły znajdziesz poniżej.Przyszykuj: podobrazie malarskie (najlepiej gabaryt nie większy, aniżeli rozmiar A4), arkusz gładkiej niezapisanej bibuły, sprawna drukarka, papier do drukarki, nożyce, tasiemka, klajster i podkład Mod Podge 3w1, pędzel z pianki.
Salon, drzwi wewnętrzne PERLUGIA

Grafiki drukowane na płótnie w roli gustownej dekoracji wnętrza

Wprowadzenie druku przez Gutenberga bez wątpienia było jednym z najbardziej istotnych wydarzeń w historii świata. Przedtem, ręczne przepisywanie Biblii ciągnęło się latami. Zdolność skrócenia tego czasu spowodowała, iż drukarni w Europie nieustannie przybywało. W pierwszych chwilach swego istnienia drukarnie wykorzystywane były zwłaszcza w powstawaniu książek czydokumentów.