Tag Archives: drzwi

Drzwi przesuwne w pokoju na poddaszu

Drzwi przesuwne – charakterystyka

Budowa czy remontowanie budynku wymaga na pewno dużej ilości przygotowań. Poza zaplanowaniem wielkości pokojów, barw ścian i mebli, znacząco ważne są także drzwi. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że drzwi w wielkim stopniu potrafią wpłynąć na optyczne powiększenie lub zmniejszenie wnętrza – ogrom w takim momencie zależy od koloru, ale wzornictwo okazuje się co najmniej jednakowo ważny. Dlatego też oryginalnym rozwiązaniem mogą być drzwi przesuwne – zdaniem dużej ilości architektów wnętrz są nie jedynie wygodne, lecz również pozwalają na oszczędzenie przestrzeni.
łazienka

ROBIMY IDEALNĄ POMIESZCZENIE SANITARNE W STOLICY DOLNEGO ŚLĄSKA

Obecnie, kiedy nie mamy czasu na nic raz na jakiś czas używamy wanny, o wiele częściej nasz wybór pada na prysznic, bo jest prościej i oszczędzamy czas. Dlatego tak istotny jest wybór właściwej kabiny prysznicowej do naszej łazienki. Na rynku mamy ogrom kabin, są prostokątne, półokrągłe, ze szklanymi drzwiami i z drzwiami z plastiku, wybór zależy od tego, co jest w naszym guście. Kabiny prysznicowe to produkt, który wybierany jest niezmiernie często. Ostatnimi czasy ludzi, kiedy mają remont łazienki wolą postawić na kabinę prysznicową zamiast typową wannę.
Drzwi przesuwne rozdzielające kuchnię i salon

Drzwi, na które się zdecydować

Nabywając piekarnik, pytamy o dodatkowe funkcje. Przykuwa naszą uwagę możliwość szybkiego grzania potraw, gotowania na parze oraz blokady drzwiczek. Dlaczego więc nie jesteśmy tak drobiazgowi, nabywając drzwi, które mają nam służyć całe życie. Jakie więc powinny być drzwi wewnętrzne aby w nienaruszonym stanie towarzyszyły nam przez lata? Czym powinniśmy się kierować przy ich wyborze?
drzwi

Jak wybrać najatrakcyjniejsze drzwi do nowego mieszkania

Rynek związany z drzwiami jest wręcz nasycony wszelkiego rodzaju modelami. Tak, więc wybór drzwi staje się kłopotem. Wszyscy wiemy jak to jest im większy wybór, tym trudniej się zdecydować. Nowoczesne drzwi to dobry rozwiązanie jeśli mieszkanie ma spory metraż, ale nowoczesne drzwi mogą też całkiem zmienić wygląd niewielkiego mieszkania. Współczesne drzwi to nie tylko solidny materiał, ale też ciekawy wygląd. Nie tylko różnego rodzaju przeszklenia, czy klamki, ale sama faktura niektórych modeli wprawia w osłupienie.