Tag Archives: dzieci

ziewający Tibetan mastiff

Ciekawa rasa psa

Dla wielbicieli czworonogów, tych, którzy po prostu pragną mieć włochatego przyjaciela, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi najlepszy wybór. Ten ogromny czworonóg będzie stróżem gospodarstwa, towarzyszem zabaw i oddanym przyjacielem. niecodzienne właściwości rasy z pewnością uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to antyczna, szlachetna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez chińskich wieśniaków i mieszczan w celach obronnych i dekoracyjnych.
jeż

Co sprawia, że uwielbiamy własne zwierzaki ?

Co prawda są osoby, które generalnie nie przepadają za bardzo za zwierzętami, ale na całe szczęście nie ma ich wiele. Można zatem powiedzieć, że zasadniczo ludzie uwielbiają zwierzaki – a przynajmniej takie domowe. Pomyślmy na serio nad fenomenem zwierzaków domowych.Niesamowicie ważne jest w szczególności to, aby starać się docenić piękno zwierząt. Oczywiście piękno to czysto subiektywne zagadnienie, ale na przykład papugi mogą się mocno spodobać. To tak naprawdę fantastyczne, że możemy trzymać dzisiaj tak znaczną liczbę zwierzaków! Zadbajmy w szczególności o to, aby w żadnym razie nie spowodować, iż nasz zwierz będzie z naszej winy w jakimś stopniu wielce poszkodowany. Zwierzaki są tylko dla dojrzałych osób.
Zdrowe stópki dziecka

W jaki sposób dobrze ubrać swoje dziecko?

Ubranie własnej pociechy, szczególnie mowa o przeciętnie zarabiającym rodzicu bez cienia wątpliwości stanowi spory kłopot. Głównie sporą przeszkodą życiową są ograniczenia finansowe, no Polska to nie Norwegia, RFN, Wielka Brytania czy Australia, ale oprócz finansów trzeba dodać problemy z wyborem.
fototapeta - kwiaty

Jakim sposobem można by ozdobić swój salon?

Bywa, że nachodzi nas ochota by ”odświeżyć” nasze mieszkanie. Przeważnie gdy wiosna puka do naszych drzwi. Za oknem nowe, weselsze pejzaże, wszędzie czuć wiosnę, a my nie możemy usiedzieć w miejscu. Pomysłów jest tyle, ile podpowiada wyobraźnia, ponieważ wiosna sprzyja eksperymentowaniu i zabawie.

Najprościej jest zacząć od…ścian. Nowy kolor? To takie zwyczajne|. Zdjęcia? Nuda. Może coś bardziej oryginalnego? Jeśli nie możemy pozwolić sobie na wykonanie remontu, interesującym pomysłem będzie oprawienie efektownej tapety w sztukaterię. Jednak zupełnie inne wrażenie niż miniatury zamknięte w ramkach, wywoła fototapeta na całą ścianę!