Grafiki drukowane na płótnie w roli gustownej dekoracji wnętrza

Wynalezienie druku przez Gutenberga bez wątpienia było jednym z najbardziej istotnych wydarzeń w historii świata. Wcześniej, ręczne przepisywanie Biblii trwało około czterech lat. Możliwość skrócenia tego czasu spowodowała, iż drukarni w Europie bez końca przybywało. W pierwszych chwilach swego istnienia drukarnie pomagały głównie w powstawaniu książek i dokumentów.

Salon i jego wystrój
Autor: Ryan
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach profil drukarni uległ dużej zmianie. Podstawowym produktem są przede wszystkim ulotki, wizytówki oraz plakaty, które po dłuższym czasie nadal cieszą się powodzeniem. Dodają one wnętrzom lekkości i ciekawego wyglądu. W ostatnich latach modne stały się obrazy drukowane na płótnie. Taki wydruk w wielkim formacie ciekawego zdjęcia może zapewnić piorunujący efekt – zobacz ofertę.

Kiedy chcemy stworzyć galerię na ścianie, w naszej głowie mnożą się pomysły, a my cały czas mamy dylemat, co właściwie powiesić w naszym salonie. Tymczasem na komputerowych dyskach aż roi się od zdjęć, na widok których mamy my ochotę się uśmiechnąć. Czas je pokazać! Za sprawą technologii druku cyfrowego możemy wydrukować prywatne zbiory zdjęć lub projekt graficzny na prawdziwym malarskim płótnie, które zamienią się w najprawdziwsze obrazy gotowe które ozdobią nasze wnętrza.

Z domowej kolekcji zdecydujmy się na zdjęcie, które kochamy. Jeśli jest to fotografia ze starego, rodzinnego albumu, możemy je zeskanować. Zgrajmy swój plik ze zdjęciem, i poszukajmy w sieci drukarni w naszym mieście, precyzując: wizytówki Wrocław. Personel niewątpliwie postara się uczynić wszystko, aby format, przygotowanie pliku oraz efekt końcowy sprostał naszym wymaganiom.

Pamiętajmy też, że niesamowicie wdzięcznym dziełem sztuki zawsze będą dla nas malunki naszych dzieci. Nawet nie sądzimy, jak kolorowy rysunek przedszkolaka może zyskać na wartości kiedy ładnie oprawiony w ramkę zawiśnie na ścianie. Wynik naszych poczynań można wzmocnić dodatkowo oświetlając naszą galerię. Światło skierowane na obraz nada mu głębszego wyrazu i dodatkowo stworzy ciepły nastrój.