Grawerowany kryształ jako wyjątkowy podarek ślubny

Podarowanie dobrego, cennego prezentu weselnego, to często znaczny kłopot, z jakim muszą się zmierzyć zaproszeni. Zazwyczaj oznacza ono myślenie, co ofiarować przyszłym małżonkom.

Kilka prezentów
Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Ten prezent musi bowiem spełnić parę zastrzeżeń. Powinien być estetyczny, różny aniżeli pozostałe, cenny, użyteczny, po prostu wyjątkowy prezent ślubny. Byłoby dobrze, jeśliby nawet po kilku latach wiązał się młodym z konkretną osobą. Taki podarek, nawet jeśli nie najdroższy, będzie posiadał wartość sentymentalną, która w przypadku weselnych prezentów ma kluczowe przesłanie. Zdecydowana większość gości ślubnych nie nabywa żadnych podarków, wyłącznie przynosi najpraktyczniejszy upominek pieniądze. Poniektórzy twierdzą, że pieniądze dają ci, którym nie chce się szukać prezentu. Figurki 3D to świetny projekt na mocno niepowtarzalny prezent dla nowożeńców. Unikalne fotografie z dedykacją wygrawerowane w krysztale uczyni oszałamiające wrażenie i będzie nietypową pamiątką. Taki przekaz trudno bywa zawrzeć nawet w niezwykle trwałych wiązankach naturalnych kwiatów bądź koszykach słodyczy. Grawerowane w kryształach, figurki 3D są pięknym i trwałym upominkiem, do którego możesz dołożyć własną dedykację.
Autor: www.sxc.hu
Dzięki temu podarunek nabierze indywidualnego charakteru i będzie dekoracją gniazdka. Wyjątkowy prezent ślubny to często wyzwanie, któremu trzeba ofiarować sporo czasu i uwagi. Bo liczy się tu ogół, również estetyczne opakowanie i pasująca wstążeczka. Diabeł tkwi w niuansach, w związku z tym polowania na wyjątkowy prezent ślubny nie zostawiaj na ostatnią chwilkę. Do podarunku zawsze powinno się dołączyć coś ekstra, co będzie odróżniało twój podarek spośród innych. Wrażenie sprawi już sama fikuśna karteczka z śmiesznym wpisem, względnie miast kartki z życzeniami, kupon totolotka. Raczej daruj sobie pompatyczną dedykację z żałosnym frazesem. Niech okaże się to tekst szczery, słodki, ale jednocześnie niepozbawiony żartu, który wywoła na obliczach nowożeńców uśmiech, bo frazy to za mało, by oddać ogrom uczuć, jakie chcemy okazać.