Jak idealnie urządzić łazienkę?

Każdy mebel w domu komiksowego bohatera to design i najwyższa jakość. W związku z tym to nie przypadek, że w salonie filmowego Starka widzimy najbardziej rozpoznawalny łuk na świecie, czyli lampa Arco (w języku włoskim „arco”to właśnie łuk).

Włoscy projektanci nie poszukiwali jednak inspiracji w przestworzach, lecz na…ulicy. Za inspirację posłużyła zwykła latarnia. Wygięte teleskopowe ramię, na którym dynda klosz – to efekt projektantów. Od tamtego czasu, lampa stała się czymś więcej niż oświetleniem.
lampy
Autor: Technolux
Źródło: Technolux

Polecamy płytki włoskie – zapoznaj się z cenom kafelki włoskie euro-ceramika.pl/ – w sklepie artaitalia

I choć ta najbardziej rozpoznawana designerska perełka ma dziś około 50 lat, nieprzerwanie stanowi przedmiot pożądania wielu osób. Jeżeli więc nie mamy w tej chwili wolnych 25 milionów dolarów na dom Starka, może wysupłamy 7,5 tysiąca na lampę z jego salonu?

Najistotniejsze, by wszystkie elementy współgrały ze sobą. Tylko wtedy łazienka będzie wyglądać ładnie, a my będziemy chcieć do niej wejść. Po kupnie urządzeń należy także dobrać odpowiednie meble a także – naturalnie – oświetlenie. Coraz więcej ludzi decyduje się na ekskluzywne oświetlenie gwarantujące nie tylko doskonałe światło, ale także stwarzające niezwykłą atmosferę. Luksusowe designerskie sofy w sklepie artaitalia stanowią wyróżniający element dekoracyjny upiększając wnętrze i satysfakcjonując nawet najbardziej wyrafinowane gusta klientów.

Geniuszami w dobieraniu oświetlenia do wnętrza są Skandynawowie. Czy lampy kryształowe w sklepie artaitalia, eleganckie żyrandole mogą ”zagrać” w minimalistycznym, nowoczesnym wnętrzu? Jak najbardziej! Zasada ta działa też w przeciwną stronę – starocie, meble z „duszą” w sąsiedztwie designerskiej, prostej w formie lampy nabiorą nowego wyrazu. A może mamy chęć, aby lampę uczynić najbardziej wyszukanym punktem pomieszczenia? Żyrandole kryształowe nowoczesne wbrew pozorom sprawdzą się w większości stylizacji.