Szukamy odpowiedniej sali weselnej

Teraz możemy wynająć salę weselną wielce wystawną i pięciogwiazdkową. To już nie są – jak ongi bywało – małe salki ozdabiane balonikami, które przygotowywali sami przyszli małżonkowie z pomocą rodziny czy przyjaciół.

wesele
Autor: Aga Cudak
Źródło: abcslubu.pl
W obecnych czasach można przebierać spośród niezliczonej ilości hoteli, weselnych domów, luksusowych restauracji, karczm – (na ludowo) a nawet pałacyków – jeśli pragniemy czuć się jak para królewska w tę jedną, jedyną, roztańczoną, zaczarowaną, wyjątkową noc.

Najpierw trzeba pomyśleć ilu weselników będzie z nami świętować, określić ilu z gości przyjedzie z dalszych okolic, w związku z czym będzie potrzebować zakwaterowania. Na pewno trzeba podliczyć budżet którym dysponujemy. Poszukiwania rozpocząć sugeruję od przeglądu baz adresów, których w internecie znajdziemy niemało. Kiedy zainteresujemy się konkretnym lokalem, wejdźmy na jego stronę www (teraz każdy lokal posiada taką witrynę w ”necie”). Kiedy już zgromadzimy dane o wytypowanych, podobających się nam okolicznych salach weselnych wskakujemy do auta i już
wesele
Autor: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com

jedziemy naocznie zapytać o szczegóły oferty.

Na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas podejmowania decyzji dotyczącej wyboru sali, na której ma się odbyć nasze przyjęcie weselne? Na pewno dobrze jest kierować się nie tylko reklamą i ceną, lecz także zasięgnąć języka u znanych nam osób, które już skorzystały z danej oferty. Ewentualnie, możemy też poczytać opinie osób wypowiadających się na forach internetowych.

Zwracamy szczególną uwagę na klimat, jakość obsługi, opłaty, kosztujemy próbne menu. Objeżdżamy w ten sposób każde z interesujących nas miejsc, gdzie jest opcja najmu sali weselnej – ”https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/sale-weselne/wojewodztwo/malopolskie”>.
Gdy już wybraliśmy konkretną, zostaje nam dogadać z obsługą szczegóły naszego przyjęcia, tj.: poczynając od ustaleni terminu, przez wybór menu po kolory serwetek. Pozostałymi sprawami zajmie się obsługa, a my możemy teraz spokojnie zająć się wyborem muzykantów na nasze weselisko.