Jak zorganizować wesele, by było wyjątkowe? Które atrakcje powinniśmy wybrać?

Nowoczesne wesela zdają się być popularniejsze, zaś coraz mniej osób decyduje się na klasyczne polskie wesela, na którym obowiązkowo jest zespół weselny, oraz odbywają się przeróżne gry. Większość osób z tradycji chce zachować pewne stałe punkty, jak powitanie chlebem oraz solą albo wylosowanie przyszłej młodej pary z pomocą bukietu oraz krawata.

Wedding planerzy gwarantują liczne atrakcje podczas tego dnia, które mogą uczynić taki dzień jeszcze bardziej wspaniałym. Które atrakcje w taki dzień będą doskonałe? Pytanie bez wątpienia nie jest proste tym bardziej, iż wybór jest całkiem duży. Pewnie nie będzie to zaskakujące, ale podstawową regułą, jaką należy się kierować jest to, aby nie przesadzić z nadmiarem zabaw. Przesada może zadziałać odwrotnie – doprowadzić do znużenia. Ponadto, zbyt duża ilość nie dość, że kosztuje sporo, to zapewne nie będzie dobrze odebrana przez gości.
atrakcje na weselu
Autor: KJD2007
Źródło: http://www.flickr.com

A to przez to, iż przecież każdy z nas chciałby mieć czas na ochłonięcie, dokończenie posiłku w spokoju oraz porozmawianie ze świeżo upieczonymi małżonkami. Jeżeli przez całą imprezę będą zajmowani licznymi atrakcjami, to na pewno szybko się zmęczą i wesele zakończy się dużo szybciej niż przewidywano. Atrakcje należy wybierać dokładnie, odrzucić te mniej ciekawe, wybrać ich mniej ale najlepszych, jak fotobudka. To niezwykle łatwy w obsłudze automat, który robi zdjęcia. Natychmiast je drukuje, mamy pamiątkę na całe życie. To fantastyczny pomysł na urozmaicenie wesela, ale również innego typu imprez, jak wieczór panieński albo zabawa firmowa. Dosyć popularny jest również ostatnio taniec na chmurze, to znaczy taniec w dymie produkowanym przez specjalne urządzenia. Miast tego można zdecydować się przykładowo na takie atrakcje na wesele – jak taniec pośród balonów, z żywymi, egzotycznymi motylami, albo też taniec w chmurze baniek mydlanych.

Pamiętajmy, aby dobierać konkretne, sprawdzone atrakcje i nie przesadzać z ich ilością. To, że sami lubimy tego rodzaju aktywności, nie oznacza niestety, iż przypadną one do gustu gościom na zabawie weselnej. Na weselu na pewno powinna liczyć się jakość, nie ilość, dlatego lepiej wybrać kilka sprawdzonych atrakcji, niż zapewniać ich wiele, które mogą na przykład być nieodpowiednio przygotowane oraz być w konsekwencji klapą.