Jak zdrowo karmić psa?

Dla prawidłowego rozwoju pies potrzebuje zbilansowanego pokarmu, dopasowanego do swojego wieku, rozmiaru i zapotrzebowania energetycznego. Najistotniejsze w diecie naszego pieska są białka, węglowodany, tłuszcze, oraz witaminy i minerały. Dobrze dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszystkich niezbędnych składników, aby przez cały czas cieszył się dobrym zdrowiem.

Producenci karm z całego świata, opracowali i wyprodukowali właściwie zbilansowanej gotowej karmy dla psów. Jeśli więc kupujemy dla naszego psa naturalną karmę, bez dodatków chemicznych, możemy być pewni, że dajemy mu właściwe pożywienie. Jeśli dajemy zwierzęciu suchy pokarm, pamiętajmy, aby pies miał zawsze do picia świeżą wodę, co zapobiegnie uszkodzeniu nerek.

Karma dla kotów
Źródło: www.sxc.hu

Gotowe suche karmy są idealnie zbadane pod względem zawartości mikroelementów i wielu innych potrzebnych składników. Karmy suche dla psów animonda dbają o przestrzeganie zasad naturalnego odżywiania się zwierząt. Mają w swoim składzie mięso, witaminy oraz składniki mineralne. Nie zawierają barwników i konserwantów, a dodatkowo posiadają sporą dawkę witaminy D3 i E.

Karmy dla psów, to naturalne, produkowane wyłącznie z biologicznie czystych składników jedzenie, pochodzące z Nowej Zelandii. Jej skład jest pozbawiony zbóż, wypełniaczy i konserwantów. Pierwszorzędne nowozelandzkie mięso pochodzi ze zwierząt hodowanych w warunkach naturalnych, bez używania hormonów oraz antybiotyków. Karma jest dokładnie dopasowana do układu pokarmowego psa, przez co zachowuje on prawidłową wagę i świetną kondycję. Naturalne składniki zawarte w karmie zachowują maksymalną wartość odżywczą, dostarczają witamin i minerałów w idealnie dobranych dawkach i są bardzo dobrze przyswajane przez organizm psa.

Szczeniak, pudel francuski
Autor: edgar0587
Źródło: http://www.sxc.hu

Karmy dla psów pronature są tworzone z wysokiej klasy składników, są pozbawione sztucznych konserwantów, barwników oraz alergizujących zbóż. W ofercie znajdziemy wiele rodzajów karm dobranych do potrzeb naszego zwierzaka, zróżnicowanych ze względu na wiek, aktywność i stan zdrowia. Pronature wspiera właściwy wzrost i rozwój przez całe życie pupila.

Aby gotowe pożywienie zapewniało psu zdrowie, karma musi być najlepszej jakości. Nie należy karmić psa karmą przypadkowo nabytą w supermarkecie. Wysokiej jakości karmy są naturalne i zróżnicowane: dla szczeniaków, psów starych, żyjących na zewnątrz, pracujących oraz bardzo aktywnych. Profesjonalny internetowy sklep zoologiczny ma bogatą ofertę pokarmów, z których na pewno wybierzemy odpowiednią dla naszego psa.