Jakie trendy będą obowiązywały tej wiosny i lata? Podpowiadamy!

Prym wiodą kwiatowe printy – to jeden z obowiązujących trendów, który nosimy na spódnicach, butach czy na głowie w postaci opasek. Należy zadbać o to by było barwnie i kwieciście.

Kolorowa, bluzka w połączeniu z białymi spodniami zagwarantuje nam letni look. A z jakiego powodu z białymi? Dlatego, że to pierwszy, obok różu dominujący kolor tej wiosny i lata. Mile widziane wszystkie formy – od prostej minimalistycznej po bardziej wyszukane. Kolor biały jest zawsze elegancki i dobrze się sprawdza w czasie wysokich temperatur. Coco Chanel spopularyzowała określenie „mała czarna”, na chwilę obecną pojawiła się „mała biała”. Kolor ten zabierze nam lat, a doda uroku – więcej….

Projektanci czerpiąc inspiracje z tropikalnych lasów zapragnęli przenieść ich klimat w świat mody. Zwierzęce wzory w miejskiej dżungli? Dlaczego nie! Przeważają tutaj naturalne kolory, które pięknie podkreślą muśniętą słońcem skórę.

Jeansy marki Levi

Niezwykle kobiece koronki są wieczne, lecz w tym roku szczególnie wróciły do łask. (zwracamy uwagę na żywe kolory, np. amarant).Nieśmiertelny klasyk – dżins widzimy w każdym sezonie. Fashionistki mogą zdecydować się na total look, ponieważ tak właśnie nosimy dżins w tym sezonie – od stóp do głów. Letni obrazek: dżinsy levis, T-shirt lub przewiewna bluzka i nasza opalenizna. Prawda, że urocze połączenie? W sieci znajdziemy wiele sklepów, które wprawią nas w zdumienie swą bogatą kolekcją najlepszych jakościowo ubrań. Co więcej, istnieją outlety, np. Pepe jeans outlet (zobacz też Levis), w których bez obciążania naszego portfela znajdziemy szalone, odważne i zgodne z trendami ubrania czy buty. Poczujmy magię niepowtarzalnego stylu Pepe jeans na własnej skórze – http://salvaroutlet.pl/kategoria-produktu/ona/|http://salvaroutlet.pl/kategoria-produktu/on/”>http://salvaroutlet.pl/kategoria-produktu/on/}!

Jeżeli mamy na myśli to co proponują nam „sieciówki”, znajdziemy w nich wszystko. I nie jest istotne czy nasze ulubione spodnie to rurki czy boyfriendy, z całą pewnością dostrzeżemy je w sprzedaży.

Wiedzmy jednak, że gdy akceptujemy swoją figurę, eksponujemy swe atuty, a ukrywamy cechy, których w sobie nie lubimy- to czy mamy na sobie spódnicę sprzed 10 lat, czy z tegorocznej kolekcji nie jest istotne. Z całą pewnością nikt nie zarzuci nam, że nie pożądamy za trendami.