Jak wybrać odzież dla mężczyzny?

Jak dobrać odzież? Rozważyć kilka czynników: jaka pogoda? do czego mają pasować? na jaką okazję? Najpewniej zawsze przed zakupem uczynić wstępną selekcję najważniejszych części garderoby, jakie zamierza się kupić.

mężczyzna w koszuli
Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele w kwestii zakupu kurtki (www.ceneo.pl) zależy tutaj od personalnych wymogów,jak i od gustu klienta. Z powodu coraz chłodniejszych temperatur wyśmienitym pomysłem jest rozważenie kupna ciepłej odzieży.

Oddzielny temat to skarpetki męskie (zobacz więcej). Jeśli na co dzień nie paradujemy w przebraniu cyrkowca lub nasz styl nie jest artystycznym misz-maszem, to ta cześć garderoby, drodzy panowie, powinna być dobrana do kolorystyki spodni.

Powinniśmy zatem pozostawić za sobą groteskowe pomysły zakładania białych skarpetek do garniturów i czarnych lakierek. Absolutnie zakazane jest też łączenie skarpetek i sandałów. Stylowy mężczyzna to też właściwe dodatki, które dopełniają cały strój i nadają mu odpowiedniego charakteru. Staromodny kapelusik, czy elegancki zegarek po dziadku nie tylko zwracają uwagę, ale też wiele mówią o charakterze mężczyzny. Również stylowy skórzany portfel jest właściwą wizytówką. A jego wnętrze to już całkiem inna kwestia.