Tag Archives: klimat

Drzwi tarasowe

Klimatyzacja w domu

Klimatyzator jeszcze do niedawna uznawany był za zbytek. Jednak dzisiaj klimatyzacja w domu spotykana jest coraz to nagminniej. Najbardziej popularne są klimatyzatory split lub przenośne.
Meble ogrodowe z linii Ancher

Fototapety w aranżacji wnętrz

fototapety staja się nadzwyczaj modne. Znane są od dawien, jednak dzisiaj przeżywają swój powrót.
Nie możemy się temu dziwić – są one udoskonalone, idealnie się prezentują oraz można stosować je w każdym pomieszczeniu.
małe lustra

Kominki i szklane akcesoria do niego

Ludzie, no przynajmniej Polacy, w zasadzie dzielą się na dwa rodzaje – na tych, którzy posiadają kominek oraz na osoby, które po prostu o takowym bardzo marzą, ale z różnych przyczyn nie mają go w domu. Naturalnie przede wszystkim rozchodzi się o to, że duża część Polaków mieszka w bloku. Ciężko w zwykłym blokowym salonie umieścić kominek…
romantyczny świecznik

Romantyczny świecznik. Kluczowa część kolacji

Gdy masz zamiar zaprosić kogoś na wyjątkową kolację musisz zadbać o odpowiednie ozdoby. Szczególnie trafną okaże się dobrze wybrany świecznik. Dlaczego właśnie świecznik jest tak ważny? Ponieważ tylko świecznik potrafi zapewnić taki unikalny, romantyczny nastrój. Nie ma takiego sztucznego oświetlenia, które byłoby w stanie sprostać temu zadaniu tak samo dobrze. Możesz wprawdzie przyciemnić światła lub zostawić tylko niewielką lampkę. Jednak tego rodzaju rozwiązaniu nadal będzie daleko do uroku prawdziwego płomienia i aromatu świecy.