Ciekawe prezenty zamiast standardowych

Jak się zachować, gdy twój kolega obchodzi urodziny, imieniny, planuje się ożenić albo jest jakaś inna ważna okazja, żeby to świętować? Jest wiele metod, by dać bliskiemu koledze do zrozumienia, że pragniesz świętować jego sukces i cieszyć się wraz z nim.

Można go zaprosić do knajpy – to bodaj najprostszy i w miarę tani sposób, by dać mu trochę radości i móc samemu przy tej okazji odlecieć na jakiś czas od własnych problemów. Jednocześnie to jest, czego nie potrafią zrozumieć kobiety, jakieś magiczne porozumienie między dwoma ziomkami, które tak dobrze katalizuje się w barze nad szklanicą dobrego trunku.

Autor: Domzdrowia.pl

Jednak to nie koniec. Cóż, także niektórzy faceci nie pragną, nie lubią albo nie mogą spożywać napojów alkoholowych. Nie oznacza to, że nie można sprawić fajnego prezentu gościowi w żaden inny sposób, wręcz przeciwnie – są dziesiątki sposobów. A w ostatnich latach złoty okres przeżywają spółki, które oferują organizację akcji typu: setka wrażeń w jednej chwili, niezapomniane przeżycie i rzeka adrenaliny. Zatem jeśli tylko nie wiesz, jak w inny sposób zużyć nadmiar pieniędzy, albo możesz zrzucić się z pozostałymi kumplami na tego typu podarek, warto wstąpić do tego typu firmy i wybadać, co mają w ofercie. Pozostaje już jedynie tak zaplanować ciąg wydarzeń w taki sposób, by ofiara niczego nie podejrzewała.

samochód terenowy
Autor: TATA
Źródło: Marubeni Motors Poland

A propozycji jest mnóstw. Bardzo fajną niespodzianką jest kurs AFF (sprawdź to), skrót, który w wolnym tłumaczeniu oznacza szbki kurs swobodnego spadania. Dotyczy to skoków ze spadochronem z dużej wysokości, którym towarzyszy stosunkowo długi spadek – po prostu: fruniesz w dół i czujesz, że żyjesz. Porcja wrażeń, których nie da się łatwo wyrzucić z pamięci. Innym ciekawym pomysłem na emocjonujący podarek, który stanowi bardziej atrakcję i urozmaicenie okazji dla jubilata czy solenizanta, może być wyprawa off road (przejdź do strony), terenowy rajd dostosowanymi do tego pojazdami, które wyglądają jak skrzyżowanie SUV-a z gocartem.

Zupełnie inna okazja, znacznie ważniejsza w życiu faceta niż urodziny, jakie przecież ma każdego roku, to wieczór kawalerski – [link]. Tu też wykazuje się wiele klubów i firm eventowych, które mają świeże pomysły na takiego rodzaju typu imprezę.

Standardem jest oczywiście huczna zabawa przy stole zapełnionym napitkiem, panienki i donośna muzyka, ale da się też zaimprowizować inne atrakcje. Wystarczy skontaktować się z odpowiednimi firmami i dojść do porozumienia w kwestii ich możliwości, swojej fantazji i ceny.