Koszulka na prezent

Jesteś oryginalnym człowiekiem i chciałbyś się odznaczyć? A możecechuje cię bardziej charakter introwertyka schowanego w swoim świecie wartości i przekonań? Nieważne, czy jesteś w jednej, czy drugiej grupie, albo masz coś w sobie, z jednego, jak również drugiego, na pewno chcesz się czymś odznaczać. Chcesz być wyjątkowy i oryginalny, chcesz, aby twoje wartości coś znaczyły, chcesz, by świat poznał się jakim fajnym człowiekiem jesteś.

No tak, można się wzdrygnąć na samą myśl, iż będziemy lustrowani przez cały świat. No dobra, ale nasz styl ubierania, sposób bycia, te rzeczy mówią o nas i nie musimy wcale wychodzić na wielka, oświetloną scenę, żeby zademonstrować kim jesteśmy. Po prostu jesteśmy stale widoczni i oceniani (przecież sami również oceniamy), więc dobrze by było w tym wspólnym obserwowaniu pokazać własną osobowość.
t-shirt Adidas
Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z fajniejszych na to pomysłów może być zaprojektowanie koszulki. Na pewno, zawsze można nabyć jakiś oryginalny t-shirt w sklepie z koszulkami, ale zdarza się, że nie możemy wyszukaćtam szablonu, który pasowałby do naszego charakteru, do naszej osobowości. Dzięki własnej kreacji możesz zaprojektować, na przykład, śmieszną koszulka z nadrukiem lub smutną koszulkę z jakimś znanym cytatem (wielu było tragicznych poetów, artystów, może to ich słowa chcesz nosić na klacie).

Więcej na www.printidea.pl

Przeważnie jednakże prym wiodą koszulki z napisami, które komentują aktualne wydarzenia. Często są to teksty, wypowiedzi znane z mediów, a czasem znane tylko dla pewnej, wtajemniczonej grupy ludzi. Przeważnie młode pokolenie o wiele bardziej zrozumie sens słów na takiej wyjątkowej kreacji aniżeli osoby w wyższym przedziale wiekowym. Nic w tym dziwnego, utarło się już, że język nowych mediów, media społecznościowe, tak naprawdę Internet, to sfera zarezerwowana dla młodych ludzi.

Weźmy na przykład takie memy, czy ktoś powyżej czterdziestego roku życia się w to bawi? Z pewnością istnieją tacy ludzie, lecz traktują to jako ciekawostkę, nie uczestniczą w tym aktywnie, nie wymyślają, jak młodzi ludzie własnych wzorów. Z koszulkami jednakże istnieje widoczna różnica, iż nie liczy się, w jakim jesteś wieku zawsze masz możliwość by uzewnętrznić własne myśli, a świetną sprawą w tym jest, iż koszt tego typu koszulki nie jest wysoki.

Dalsza część www.printidea.pl