Koszulki – billboardy?

Ludzie mają w zwyczaju oceniać innych na podstawie tego jak wyglądają. Z tej przyczyny ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery znane powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest często przytaczane przez wielu stylistów czy ludzi z branży mody. Opierając się na pierwszym wrażeniu, można zwykle określić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej status materialny.
Przy pomocy ubioru ludzie niejako porozumiewają się ze światem podkreślając swą indywidualność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulki z nadrukiem (polecamy również królowa nocy na ścianę) – http://printidea.pl/content/8-zaprojektuj-koszulke-kreator są w obecnych czasach nie tylko częścią garderoby, ale niejako billboardami. Ich niebanalne wzornictwo idące w parze z wysoką jakością tkanin i trwałością druku sprawiają, iż T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

A jaka jest historia koszulek z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki – rzuć okiem na kliknij tutaj narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Błyskawicznie pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym odstraszyć potencjalnych złodziei. Jak się można domyślać pomysł się nie udał, a podpisane koszulki stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dziś. Cały czas.

Autor http://printidea.pl/sklep-z-koszulkami

Wzbudzające pozytywne emocje koszulki pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a równocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd wyrażenie pewnej idei – przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że czekamy na pociąg w pochmurny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce zauważamy zabawny napis.
Czyż świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
Fakt, nikt nie powiedział, że koszulki z nadrukiem zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”