Najsilniejsza marka europejskiego streetwearu – Mass Dnm

Skejci. Subkultura młodzieżowa, coraz bardziej popularna wśród młodych ludzi. Osoby pokojowo nastawione do świata, dla których podstawą sprawą jest dobra zabawa a także perfekcyjne wykonanie coraz bardziej oszałamiających i trudniejszych akrobacji.

skejt
Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com

Nie tylko na desce, również na rowerze, rolkach czy snowboardzie. Spotykają się na placach, lub specjalnie dla nich powstałych skateparkach, gdzie potrafią szkolić technikę całe dnie. Nie są agresywni, jednak ich ekstremalne zabawy nie są życzliwie przyjmowane przez widzów obserwujących ich poczynania. Dlatego też niejednokrotnie są przepędzani z miejsc na których ćwiczą.
Jak wygląda skejt? Jak wielu innych młodych ludzi, a istotą ich wyglądu jest przekazanie pewnej idei – pozytywnego nastawienia do życia. Jeszcze niedawno podstawą były luźne spodnie, opuszczone w kroku. Dziś, niekoniecznie, albowiem wąskie rurki, które zawładnęły światem mody przedostały się nawet na teren skateparku.

hip hop
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli poszukujemy ubrań w stylu hip-hopowym warto zwrócić uwagę na polską firmę Mass Denim. Jej kolekcje utrzymane są w miejskim i hip-hopowym stylu. Produkty Mass to połączenie jakości i unikalnego designu. Dlatego właśnie Mass stał się jedną z wiodących marek na rynku. Koszulki Mass to najbardziej rozpoznawalny produkt firmy (zobacz na stronie). Ich unikalne wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością tkanin powodują, że T-shirt jest nie tylko częścią ubrania, ale idealnie podkreśla nasz styl. Od samego początku firma współpracowała z wieloma artystami w kraju, jak i na świecie. W związku z tym Mass Dnm cały czas zdobywa nowych klientów.
Jedyne co może wzbudzać irytację to ich „wielkie zamiłowanie” do sztuki. A sztuką tą jest graffiti. o ile by tylko znalazło się więcej miejsc, w których grafficiarze mieliby pole do pokazania swoich dzieł, świat byłby o wiele bardziej kolorowy. Na szczęście istnieją także legalne miejsca, w których możemy ujrzeć prawdziwe dzieła sztuki.
Warto więc zapoznać się bliżej z ową subkulturą, aby zobaczyć, że skupia ona w swoich kręgach ludzi dobrych, życzliwych i spełniających swe pasje. Nie kierujmy się stereotypami, pozwólmy młodym ludziom wyrażać siebie, choćby na koszulce.