Tag Archives: kot

kot

W jaki sposób zadbać o zwierzaka podczas podróży?

W dniu dzisiejszym niesłychanie potężna część naszego społeczeństwa posiada prywatne zwierzę hodowlane. Jest to w pewnym sensie pewien zwyczaj, bowiem w wielu przypadkach wybrany przez nas zwierzak jest traktowany niespełna jak nowy domownik. Wraz z nieustannie zbliżającym się do nas periodem wakacyjnym i naszymi częstymi wyjazdami jesteśmy zobowiązani do umożliwienia im słusznych warunków w tym wyjątkowo kłopotliwym czasie.
Karma dla kotów

Koci świat czyli w jaki sposób porządnie pielęgnować kota

Świat bez kotów musiałby być zły. Wielu ludzi nie może żyć bez kotów i to nic dziwnego. Kot racze nie jest tak bardzo przywiązany do człowieka jak pies, nie respektuje poleceń, jest krnąbrny, czasem coś podrapie (szczególnie, gdy nie postawiłeś na drapaki). Mimo to mruczka da się kochać.
kot

Utrzymywanie kotów w mieszkaniu

Koty są jednymi z najbardziej lubianych zwierząt domowych. Odznaczają się dużą dozą niezależności, czym różnią się od psów. Inną różnicą jest to, że koty nie potrzebują wyprowadzania na spacer przez ludzi. Z tej przyczyny często przygarniane są przez ludzi, którzy mają mniej czasu z uwagi na wykonywany zawód i inne obowiązki. W sytuacji gdy właściciel mieszka w raczej spokojnym otoczeniu, możliwe jest wypuszczanie kota na zewnątrz.
skorpion

Egzotyczne zwierzęta do hodowli

Fani zwierząt egzotycznych wyjątkowo wiedzą, że by posiadać tego typu zwierzęta należy faktycznie na samym początku stosownie w tym celu urządzić swój budynek mieszkalny. W innym przypadku nie będzie tym bardziej mowy, żeby konkretne zwierzę w takim mieszkaniu miało okazję czuć się właściwie, a ta kwestia jak wiadomo pozostaje bardzo istotna. Duża liczba ludzi nie rozumie tejże pasji a także postrzega ją za co najmniej ekstrawagancką, lecz jeżeli dla jakiego człowieka naprawdę jest to coś znaczącego, to trzeba to rozumieć.
zoologiczny sklep

Markowe drapaki dla kotów w dobrych cenach

Na jakie dodatki się zdecydować, odwiedzając sklep z akcesoriami oraz zabawkami dla zwierząt? Cieszące się ogromną popularnością wśród kocich zabawek drapaki to rewelacyjna zabawka i równocześnie miejsce do spania dla czteronożnego pupila. Koty mogą także naostrzyć swoje pazurki dzięki drapakom znajdującym się wśród ofert na rynku. Ostrząc pazurki kotki mogą się pozbyć w naturalny sposób starej płytki z pazurków. Wybierając markowy sprzęt nabywa się znakomite materiały, które będą kot służyły latami.