Które style w modzie dla mężczyzn będą obowiązywały w tym roku?

Nie tylko kobiety kochają stroić się bez względu na okazję. Szafy mężczyzn niejednokrotnie są lepiej zaopatrzone niż ich partnerek. Panowie, analogicznie jak i panie niezmiernie o siebie dbają. Manicure, systematyczne wizyty u fryzjera a także w klubach fitness zwieńczają perfekcyjnie dobrane do swojego stylu garderobą. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na jakie sezony stworzyli już projektanci męskiej garderoby?

To zaskakujące, jednak prawdziwe. Nowe trendy z pewnością przypadną do gustu odważnym panom. Wracają żywe barwy, zwłaszcza górnej części odzienia. Dla mężczyzn (http://www.ceneo.pl) firmy odzieżowe przygotowały naprawdę dużo nowych projektów.

Dużo panów ma znaczny dylemat, natomiast mianowicie, na jakie ubrania postawić na zimę. Kolejne propozycje różnią się między sobą, nierzadko diametralnie, ale panowie zawsze znajdują rozwiązanie idealne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują wymagania i oczekiwania klientów płci męskiej, więc są w stanie w niedługim czasie spełnić wysokie stawiane przez nich wymagania. Mężczyźni są zachwyceni tym, co mogą spotkać teraz na rynku odzieżowym.

Moda męska
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Szokującą kolekcję mody męskiej na jesień/zimę 2014 zaprojektował Thom Browne. Zbiór jest pełen fantazji i surrealizmu. Tweedowe garnitury projektanta, które są motywem przewodnim na jesień, zostały uszyte w klasycznym angielskim stylu. Surrealistycznymi dekoracjami kreacji podczas pokazu były zwariowane zwierzęce maski. Na materiałach znalazły się subtelne kraty i szarości. Zestawienia pokazywane na modelach odstawały od oczywistych kształtów i tradycyjnych proporcji. Na jesień polecane są także koszulki z długim rękawem (przykłady zobaczysz tutaj: www.ceneo.pl).

Zanikanie różnic między garderobą męska i damską jest faktem. Męska moda nawiązuje do mody damskiej – w kwestii wzorów, kolorów i fasonów. Taki pokaźny wybór może spowodować spory mętlik . Ci odważni zapewne podejmą wyzwanie i poeksperymentują. Ważne jest jednak to, żeby nie dać się zwariować i rozsądnie dopasować jeden idealnie dopasowany do swojej osobowości. Uczucie swobody powinno być tego najważniejszym wyznacznikiem.