Tag Archives: kuchnia

kolorowa lampa wisząca

W jaki sposób dopasować odpowiednie oświetlenie do własnego mieszkania?

Niezależnie od tego w jakim miejscu się przebywa, światło jest niezwykle istotne. Pełni ono szczególną rolę tam, gdzie nie ma dostępu do naturalnego światła słonecznego, a więc przykładowo we wnętrzach bez okien, leżących pod ziemią. W obecnym świecie człowiek nie jest w stanie wyobrazić sobie życia bez sztucznego światła. Od długiego czasu przyzwyczajony jest do oświetlania domu po zmroku z wykorzystaniem elektryczności, gdyż jest to rozwiązanie efektywne i wydajne.
Oświetlenie led

Oświetlenie LED – podstawowe oświetlenie w domu oraz dekoracje świetlne

O walorach żarówek LED można powiedzieć wiele. Gdy już zdecydujemy się na tego rodzaju żarówki, zaczynamy się zastanawiać, w których pomieszczeniach najlepiej je zainstalować oraz jak je zastosować, by efekt był zarówno praktyczny, jak i intrygujący wizualnie. Nad blatem roboczym w kuchni najlepiej zdecydować się na okrągłe, płaskie żarówki, takie jak mr16, jednak tego typu mocowanie nie wszędzie będzie najlepszym wyborem.
lampa

Oświetlenie w mieszkaniu – wybierz najkorzystniejsze

Dużo osób nie docenia roli, jaką odgrywa właściwe oświetlenie w pomieszczeniach. To w dużej mierze od niego uzależnione jest samopoczucie domowników, a także efektywność przeprowadzanych przez nich czynności. Właściwie mocne światło doceniane jest na przykład w niektórych zawodach, zwłaszcza w tych, w których manipuluje się bardzo drobnymi elementami.
łazienka

Na ogół do wyglądu łazienki przywiązujemy ogromną wagę

Zwykle do wyglądu łazienki przykładamy ogromną wagę. Jako niezwykle prywatne miejsce jest wyrazem indywidualnego upodobania, a często także kaprysów posiadaczy. Tu mamy możliwość poszaleć, sprawdzić swoją wyobraźnię, zdecydować się na szczególny charakter czy kolor. Łazienka nie powinna być nudna. Łagodne i uspokajające barwy płytek ceramicznych pozwolą uzyskać intrygujący i bardzo delikatny wynik.
Jak zrobić modną fototapetę?

Fototapeta w naszym mieszkanku to dobra sprawa

Dużo osób chce dosyć małym kosztem wreszcie odmienić oblicze swojego mieszkanka. Zwłaszcza, że ogólnie nasze mieszkania do za bardzo dużych nie należą. Ale spokojnie: na szczęście istnieją ciekawe metody upiększenia swojego domostwa – pewnie wszyscy czytelnicy pragną nareszcie zwiększyć własną wiedzę, a więc nie ma żadnego sensu przedłużać.