Tag Archives: mieszkanie

żarówka ledowa

Czy powinno się decydować się na oświetlenie halogenowe

Jeśli zastanawiasz się, czy oświetlenie LED będzie właściwe do Twojego domu, trzeba na początku zastanowić się nad tym, czy tego typu oświetlenie jest Ci koniecznie. Prawda jest bowiem taka, że obecnie oświetlenie LED to wciąż stosunkowo drogi sposób oświetlania mieszkania.
Taśma ledowa

Technologia oświetlenia LED

Niemal każdy dobrze zna oświetlenie rodzaju LED. Kiedyś żarówki ledowe były używane najczęściej w elektronice. Często małe punkciki diod były używane jako kontrolki w różnego rodzaju urządzeniach elektrycznych. Wówczas zawsze miały kolor zielony Kiedy jednakże zmieni się ich barwę na biały oraz znacząco poprawi moc emitowanego przez nie światła, mogą być wykorzystane jako zwykłe źródło światła.
Dom z ogrodem

Listwa LED w ogrodzie

Podczas wyposażania swojego mieszkania spore grono klientów i klientek skupia się wyłącznie na wnętrzu mieszkania, często nieco zaniedbując ogród. Kwestia oświetlenia w ogrodzie może być niekiedy podobnie zasadnicza, co wybór lampy do mieszkania. Oświetlenie ogrodowe realizuje funkcję reprezentacyjną, a również w dużym stopniu ułatwia przemieszczanie się po ogrodzie już po zmierzchu. W którym miejscu jednak nabywać takie lampy i jakie oświetlenie ogrodowe LED trzeba wybrać?