Tag Archives: moda

dżinsy

Czemu spodnie dżinsowy posiadły tak ogromną sławę

Jeans to uniwersalny materiał, z którego wykonane są zwłaszcza spodnie i kurtki. Mimo że jest to bawełniana tkanina wyjątkowo trwała, nosi się ją bardzo komfortowo. Para jeansów to niezastąpiony niezbędnik zarówno damskiej, jak i męskiej szafy. Z typowego dżinsu produkuje się głównie spodnie, ale także inne elementy stroju, przykładowo wiatrówki, codzienne bluzy, młodzieżowe koszule, czapki z daszkiem. Chociaż trendy zmieniają się co sezon, to markowe jeansy zawsze są na topie. Warto wiedzieć, że kolebką jeansów są Stany Zjednoczone.
skate

Jakie trendy są obecnie niezmiernie atrakcyjne w modzie?

Każdy z nas nadzwyczaj dobrze wie, że moda jest dziedziną naszego życia, która w wielu przypadkach determinuje nasze zwyczaje zakupowe. Praktyka również oczywiście pokazuje nam, że nasze preferencje zakupowe w tej kwestii są niezmiernie szerokie, w następstwie tego też tak niesłychanie trudno jest odnaleźć jeden schemat mody. Nasze preferencje w wielu przypadkach są zróżnicowane, wobec tego próby odnalezienia jednolitego stroju, który będzie atrakcyjny dla wszystkich bez wątpliwości nie zakończą się pozytywną reakcją.
sport

Jakie ubrania sportowe najczęściej kupują mężczyźni?

Mój praprzodek na zdjęciu sprzed wieku wystrojony jest w galowe ubranie: w surdut, nienaganną białą koszulę, granatową kamizelkę, w której kieszonce umieszczony jest zegarek zwany „cebulą”. Nigdy nie poznałem go osobiście. Zmarł w przededniu wybuchu II Wojny, nie miałem więc takowej szansy. Zgadywać tylko mogę co sobie myślał pozując do tego zdjęcia.
images

Także mężczyzna powinien nienagannie wyglądać

Rośnie wśród męskiej części społeczeństwa zapotrzebowanie na porady modowe. Zatem w zasadzie polscy mężczyźni nareszcie nie myślą, że wyłącznie jacyś lalusie mogą się interesować modą! Fakty są takie, iż ciągle pokutują w naszym społeczeństwie głupie generalizacje, ale na całe szczęście w dzisiejszych czasach mężczyzna, który potrafi zadbać o swój wygląd definitywnie nie jest żadnym obiektem niewybrednych żartów.
moro

Wojskowe spodnie specjalnie dla Ciebie

Styl wojskowy jest stylem prostym, łatwym do pokazania. Każdego roku wraca on do świata mody jednakże w coraz to nowszych odsłonach. Cechuje się on ziemistymi kolorami takimi jak na przykład zieleń w całej rozpiętości, beże, brązy, szarość czy czerń, a również śmiałymi akcesoriami z ćwiekami.