W przeciwieństwie do tego co się słyszy, panowie lubią być w centrum zainteresowania.

Męski sposób ubierania tworzą dodatki, to one najwłaściwiej określają faceta z klasą i to w doposażenie dobrze jest lokować fundusze. Hurtownia galanterii ze skory sprzedaje torby skórzane, które wykreują postać stylowego i awangardowego faceta. Współcześnie pieczę nad torebkami przejęły panie. Jednak na samym początku swojego istnienia były dodatkiem typowo męskim.

torba męska
Autor: Peter McConnochie
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo panowania damskiej torebki, praktyczne i modne modele dla panów stają się równie powszechne. Akcesoria mogą bardzo dużo powiedzieć o ich posiadaczu, z tego względu męskie buty, skarpetki, paski, zegarki, okulary przeciwsłoneczne i aktówki męskie powinny ze sobą współgrać (czytaj więcej).

Torba czy to na treningi czy spotkania biznesowe – powinna być dopasowana do wymagań mężczyzny. Zwłaszcza, gdy mają się w niej pomieścić różne rzeczy, jak komputer czy tablet. Trzeba także zadbać o modny krój idąc na trening. Aktówka to element aranżacji, który musi być skonfigurowany z pozostałą częścią ubioru. Jeśli mężczyzna decyduje się na fason ze skóry musi pamiętać, aby odcieniem współgrał z obuwiem, paskiem do spodni, a nawet paskiem od zegarka. Bez wyjątku, wykorzystane w ubiorze skórzane dodatki powinny być tej samej barwy. Prawdziwy mężczyzna w każdym miejscu i o każdej porze musi odpowiednio się przedstawiać – nie ma nic gorszego niż sportowa torba czy plecak założony do szykownego i stylowego kompletu.

portfel
Autor: Incase
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej formalnym rodzajem toreb są teczki dla mężczyzn (zobacz tu). Wskazane jest by były wykonane z naturalnej skóry i mieć klasyczny, prosty kształt. Ich doskonałość sprawia, że wciąż są modne mimo upływu czasu. Jeżeli facet wybiera bardziej casualowy styl, to jest hurtownia galanterii skórzanej, w której można odszukać właściwe fasony. Odszukać tu można plecaki dla panów o sportowym kroju, wielkie worki albo małe fasony z krótką rączką, w sam raz do noszenia w ręce. Wersja wielkich toreb sprawdzi się w codziennych sytuacjach takich jak choćby potrzeba zabrania rzeczy do pracy. Świetnie zastąpi także walizkę w bagażu podręcznym, dzięki wszytym schowkom bez kłopotu można się zapakować na kilkudniowy wyjazd służbowy.