Co takiego możesz sprawić znajomym jako podarunek?

Następna okazja na wręczenie podarunku i kolejne udawane „ojeeej ale suuper” przez obdarowywaną koleżankę. Jeśli jesteśmy wyposażeni przez Stwórcę magiczną mocą kreatywności i co ważniejsze ogromną mocą braku lenistwa, możemy sami wykonać niepowtarzalny podarunek. Znając realia, powyższe supermoce nie występują zbyt często razem. Chcąc zatem uniknąć wątpliwie porażających umiejętności aktorskich koleżanki, której imieniny się zbliżają, wytężmy nasze mózgi oraz łącza internetowe i poszukajmy czegoś ciekawego w internecie.

Prezenty
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Nawet oklepany, acz użyteczny prezent w postaci butelki wypełnionej ulubioną substancją, może być niepowtarzalny. Wystarczy wręczyć go w eleganckiej skrzynce. Jeszcze większym zaskoczeniem będzie dodanie do niej specjalnie wygrawerowanej tabliczki. „Naszej najdroższej koleżance, tu imię, najdrożsi, tu imiona”. Oczywiście nie musimy się ograniczać do wręczania butelek, które tak czy inaczej pojawią się na przyjęciu. Jeśli chcemy zrobić jeszcze bardziej piorunujące wrażenie, możemy wręczyć jeszcze bardziej wysublimowane podarunki.

„Dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na najpiękniejszą koleżankę” czy inne tego typu, troszkę tylko trącące wazeliną treści, podane w ciekawej oprawie mogą być strzałem w dziesiątkę. Idąc tą drogą, świetnym rozwiązaniem może okazać się statuetka z wygrawerowaną sentencją stworzoną specjalnie na tę okazję. Taki podarunek wykonany ze szkła i corianu, może zasłużenie imitować luksusowy kryształ i marmur. Liczy się efekt.

Dla osoby, z którą dzielimy niedolę pracy biurowej, fantastycznym podarunkiem może się okazać tabliczka z jej imieniem oraz sprytną interpretacją jej stanowiska pracy. Fantastycznie jest uchodzić za osobę bardziej kompetentną niż jest się w rzeczywistości. Idąc dalej – dla właściciela samochodu starszego niż on sam, nie ma lepszego prezentu niż szklany, tj. Kryształowy, ma się rozumieć, breloczek z logo firmy producenta.

Kiedy jednak chcemy podarować bliskiej osobie coś praktycznego i znamy jej rozmiary, warto pomyśleć nad zakupem odzieży. Kobietom z całą pewnością do gustu przypadną suknie i sukienki (Suknie i sukienki Mango). Mężczyźni z kolei zadowoleni będą ze spodenek męskich (więcej tu: Spodenki męskie Puma od Ceneo), koszulki męskiej, albo i całego kompletu.

Najciekawszym rozwiązaniem będzie oczywiście urzeczywistnienie własnego pomysłu. Kryształowo – marmurowa statuetka w formie pucharu stosowanego do chłodzenia szampana z wygrawerowaną sentencją kierowaną wyłącznie do solenizanta.