Nie chcesz zwyczajnego ślubu? Oto coś wyjątkowego!

Wszystkie twoje koleżanki są już po ślubie kościelnym. Miały bardzo głośne wesela, były zwyczajowe zabawy, była muzyka na żywo, przybyła familia z najbardziej odległych zakątków Polski, a także z zagranicy. Jacyś kuzyni i kuzynki, jakich nie widziano długie lata nagle pojawili się aż pierwsze, co przychodzi na myśl, to stwierdzenie: „ale żeście się zmienili”. Oczywiście, wszystko to znasz, a często słyszysz pytania: kiedy przyjdzie na ciebie czas? Milczysz, bo co prawda pragniesz mieć ślub kościelny, ale nie taki, jak wszyscy.

Marzysz
śluby za granicą
Autor: porsche_chen2009
Źródło: http://www.flickr.com

o niezapomnianej ceremonii, bez muzyki disco polo, bez odległej rodziny, której nigdyw życiu nie widziałaś na oczy, nie chcesz tych dziwnych zabaw, które kojarzą ci się jak najgorzej. Nie chcesz tradycyjnego wesela, bo obawiasz się, że będzie to wszystko wyglądać jak w filmie Wojciecha Smarzowskiego – „Wesele”.

Obawiasz się, że dojdzie do jakichś burd, będą miały miejsce nieporozumienia, że alkohol uderzy do głowy i rozpoczną się nieprzyjemne wypadki. Z drugiej strony myślisz, przecież to mój ślub, moje szczęście, czy powinnam się nim dzielić z całą, nawet nieznaną rodziną. To mój dzień. To dla mnie jest on najważniejszy, nie dla ludzi, którzy przyjdą i wyjdą.

Zgodnie z tym przekonaniem zaczynasz szukać czegoś zupełnie odmiennego, dumasz, jakby to było, jakbym nie zrobiła wesela, zamiast tegoznaleźć jakiś kościółek na końcu świata… Zaraz, zaraz, czytałaś gdzieś o tym, czytałaś kiedyś, że można mieć slub kościelny za granicą kraju. Zmobilizowana tą myślą siadasz do laptopa i analizujesz informacji, jak to wygląda i czy można z tego skorzystać?

Już po chwili widzisz rezultaty, wynajdujesz firmy, które załatwiają takie wyjazdy, do wielu krajów na świecie. A cena, w zależności czy chcesz mieć ślub na terenie Europy czy może w jakimś egzotycznym państwie to wartość się różni. Kontaktujesz się z jedną z firm (strona), żeby dowiedzieć się więcej i uzyskać zbliżoną wycenę. Informacje, które dostajesz są bardzo zadowalające, na pewno bowiem nie przekroczysz swojego weselnego budżetu, a jeszcze zostaną ci finanse na podróż poślubną!

Teraz jedynie poinformuj najbliższą rodzinę o podroży za granicę, na pewno będą szczęśliwi z twojego szczęścia. Na pewno również będą zachwyceni, że lecą razem z wami!