Niezwykłe właściwości wyrobów ze skóry.

Rzeczy ze skóry darzone są dużą popularnością od wieków. Pozyskiwane z powłok ciała gospodarskich oraz dzikich zwierząt, wykorzystuje się je do wyrobów kurtek, torebek, szelek, rękawiczek, foteli samochodowych, oraz w technice oraz architekturze do wykańczania wnętrz.
Rzeczy skórzane cieszą się wielką popularnością od setek lat. Pozyskiwane z powłok ciała hodowlanych i dzikich zwierząt, wykorzystuje się je do wyrobów kurtek, portmonetek, szelek, rękawiczek, tapicerek samochodowych, a także w nowoczesnej technologii oraz architekturze do wykańczania wnętrz. Skóra jest niezwykle plastyczna i delikatna, a jednocześnie jest wytrzymała i odporna. Najbardziej popularną galanterię produkuje marka Wittchen, a sklep wittchen darzony jest przez konsumentów dużym zainteresowaniem oraz popularnością spośród zwolenników wyrobów skórzanych.
kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Jakie cechy mają wyroby marki Wittchen.

O wyjątkowych właściwościach wyrobów marki Wittchen wiadomo od dawna. Firma ta powstała 13 lat temu za sprawą Jędrzeja Wittchena który, wraz z producentami wschodnimi wypuścił w Polsce pierwszą kolekcję galanterii skórzanej Italy. Od ponad dwudziestu lat spółka wypuściła na rynek ogromną ilość kolekcji cieszących siębardzo dużą renomą i wzięciem, a ze spółki z z o. o. przekształciła się w spółkę akcyjną.

Co znajdziemy w ofercie Firmy Wittchen?

Mimo, że każdego roku zmieniają się trendy w modzie, niektóre artykuły są ponadczasowe i wiecznie będą na czasie. Do takich na pewno zaliczają się płaszcze wittchen . Idealne chłodne wieczory , uchronią nas od chłodu i deszczu. Z wyjątkiem przyjemności z noszenia są przede wszystkim dokładnie uszyte, a najwyższa jakość skór cielęcych powoduje, że płaszcze te będą idealną inwestycją na długie lata. Na coraz chłodniejsze miesiące zimowe polecić z pewnością można torebki wittchen , wśród zróżnicowanych stylów, krojów i kolorów na pewno każda z Pan odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz

Wyroby ze skóry są ponadczasowe, wie o tym każdy, kto ma w swojej szafie chociaż jeden skórzany element garderoby, taki jak kurtkę czy płaszcz wykonany z dobrej gatunkowo skóry. Nie musimy się przejmować modą i przemijającymi trendami a komfort noszenia jest nieporównywalny z żadnym innym materiałem. Dodatki i odzież skórzana dopasowuje się do właściciela niczym druga skóra i powoduje, że płaszcz czy kurtka nie jest zwyczajną rzeczą. Galanteria wykonana ze skóry np. portfele czy paski z pewnością będą wymarzonym i ponadczasowym prezentem.

Źródło: domodi