Jak za niewielką cenę nadać nieprzeciętny charakter mieszkaniu

Czasem nachodzi nas ochota by ozdobić nijaką ścianę w naszym domu. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie umieszczenie na niej barwnego obrazu, jednak często wystarczy wykazać się pewną dozą kreatywności, aby wydobyć potencjał z wnętrza. Ciekawym pomysłem może być własnoręcznie namalowany duży napis, lub też wyeksponowanie okładki modnego czasopisma.

Fototapety nowoczesne
Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl

Domowa mini galeria to kolejna, warta wagi propozycja. W tym przypadku wybierzmy czarno-białe zdjęcia. Bardziej odważne osoby mogą odważyć się na prawdziwy artystyczny nieład. Zdjęcie z podróży, fotografia prababki oczekującej na podróż statkiem do Ameryki, liść znaleziony na spacerze – stworzą interesującą i fantazyjną całość.

Jeśli nie możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie generalnego remontu, interesującym pomysłem będzie oprawienie ciekawej tapety w sztukaterię. Mimo wszystko całkowicie inne wrażenie niż miniatury zamknięte w ramkach, zrobią zdjęcia lub grafiki powstałe w dużym formacie. Jeżeli więc przechowujemy na dysku swego komputera ulubione zdjęcia o dobrej rozdzielczości, to warto pomyśleć o wykorzystaniu ich jako dekoracji. Przy pomocy technologii druku cyfrowego możemy wydrukować prywatne zbiory zdjęć lub reprodukcję obrazu na oryginalnym malarskim płótnie, które zamienią się w urzekające obrazy gotowe do powieszenia na ścianie.

Fototapety
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Tak długo niewidziane fototapety właśnie powróciły do łask i pojawiły się na salonach w nowym imagu. To już nie są wyblakłe palmy czy nudne widoczki. W obecnej chwili fototapety na ścianę (poznaj naszą ofertę: http://demur.pl/obrazy) to prawdziwe perełki, które potrafią wprawić w osłupienie niejednego z nas.

To zapierające dech w piersiach obrazy, ale również najnowsze materiały i techniki druku.Jasny pokój z oknami wychodzącymi na stronę południową nie musi nas ograniczać, soczyste kolory kwiatów pozostaną bez zmian przez wiele lat. Tylko fototapety kwiaty (nasze propozycje: http://demur.pl/fototapety/kwiaty) tak niesamowicie ożywią nasz salon!

Wiele fototapet z łatwością można umyć, jeśli się ubrudzą, więc bez stresu możemy zapraszać przyjaciół, organizować spotkania czy nawet urodziny dla dzieci. Fototapety sprawią, iż nasze mieszkanie zawsze będzie piękne, a jeśli dokonamy dobrego wyboru odpowiedniego obrazu, może też stać się większe, wyższe, jaśniejsze czy bardziej nastrojowe.