O czym powinno się pamiętać ślub?

Dla wielu ludzi dzień ślubu jest najważniejszy w życiu. Zwłaszcza kobiety bardzo emocjonalnie podchodzą do tego wydarzenia i chcą, aby było wyjątkowe i idealne. Planowanie czasami rozpoczyna się już rok, dwa wcześniej. Niezwykle ważnym elementem tego planu jest oczywiście sala weselna.

Gdzie szukać sali?

Na terenie całej Polski powstało na przestrzeni ostatnich lat bardzo wiele domów weselnych, również w Bełchatowie i okolicach. Tak w dużych miastach, jak i w niewielkich miejscowościach można znaleźć co najmniej kilka takiego rodzaju obiektów. Oczywiście ofertę na wesela mają również restauracje i hotele. Domy weselne jednak specjalizują się tylko w tym jednym rodzaju imprez, więc możemy być pewni, że przywiązują do szczegółów ogromną uwagę.Należy poszukać takiego miejsca niekoniecznie we własnym mieście, ale też w okolicach. Zwykle w miastach jest sporywybór. Sala bankietowa Bełchatów – tam znajdzie się niejedna, wobec tego można wybrać tę, która najbardziej odpowiada nam wystrojem.

Co poza salą?

Gdy już zarezerwowaliśmy salę powinniśmy zabrać się za następne punkty przygotowań. Należy zrobić projekt zaproszeń, winietek na stoły, oczywiście menu, stroje dla państwa młodych. Możemy także wcześniej obejrzeć dekoracje z kwiatów i porozmawiać z florystą o tym jakie rośliny będą dostępne w dniu w którym bierzemy ślub.

Na około pół roku przed datą naszego ślubu należy zamówić termin w kościele albo Urzędzie Stanu Cywilnego. Pamiętajmy także o fotografie, który zrobi nam sesję zdjęciową i reportaż ze ślubu i wesela. Niektóre pary decydują się też na wynajęcie samochodu, którym ktoś zawiezie ich do ślubu. Oczywiście mamy możliwość by zaplanować inne atrakcje jak choćby puszczanie lampionów, barmańskie show, fontannę czekoladową – tak naprawdę wybór mamy ogromny. Ograniczeniem oczywiście jest budżet. Ale i za dość rozsądne pieniądze możemy urządzić wesele z marzeń. w takiej sytuacji potrzeba nieco inwencji twórczej, wyobraźni i z pewnością będzie wspaniale. Jeśli idzie o wesele, Bełchatów to miasto, gdzie z pewnością znajdziemy i doskonałe miejsce i wszystkie inne elementy tego wyjątkowego dnia.