Pamiętaj o światełkach choinkowych

Choinka to ważny punkt świąt. Jak wizualizować sobie ducha świąt bez oświetlonego drzewka. To ono tworzy najpiękniejszy nastrój. Lampki choinkowe są tak zróżnicowane, że to jakie wybrać zależy tylko od nas. Najczęściej dzieci niecierpliwi czekają na moment rodzinnego ubierania choinki. To one decydują o bombkach i wybierają bombki i ozdoby. Jednak wybór nowych lampek nie należy do najłatwiejszych.

Część z nas woli każdego roku kupować nowy sznur lampek, stąd też nie chcą wydawać za dużo. Coroczne rozplątywanie kompletów żaróweczek po prostu kończy się właśnie zakupami.

pmlighting.pl

Barwne światełka
Wszystkie bazary i galerie handlowe tuż przed Bożym Narodzeniem zasypują lampki choinkowe. Pamiętajmy, że powinny być kolorowe, bezwzględnie trzeba zwrócić uwagę na atest. Dobrze jest dowiedzieć się od sprzedającego, czy żarówki choinkowe, które wybieramy są sprawdzone i nie grożą zwarciem.

Można dobrać lampki w kolorze, ładnie komponującym się z dekoracjami. Całkiem ważny jest także kształt żarówki gwiazdki, sople, kuleczki. Wybór jest wyjątkowo szeroki, ale ważne, aby łatwo było zmienić spaloną żarówkę. Właśnie dlatego warto skupić się na klasycznych kształtach świątecznych żarówek.

Modne są pedantyczne, jednobarwne drzewka świąteczne. Zgrabne lampki w białym kolorze możemy też połączyć ozdobami w złocie. Często rodzice twierdzą, że drzewko świąteczne musi być wielobarwne, więc lampki dobierają w różnych barwach. Błyszczące oświetlenie ozdobne (więcej pomocy) przy okazji ożywia.

Ledowe żarówki

Teraz coraz popularniejsze jest też oświetlenie choinkowe typu LED. To jeszcze ciągle nowa technologia oświetlenia, bardzo oszczędna, z tego powodu takie lampki (sprawdź tu) są swego rodzaju inwestycją. Jak wyglądają ledowe lampki choinkowe? Czasami mają formę barwnych nitek. Inne mogą wyglądać tak jak tradycyjne oświetlenie, które zamiast zwykłych żarówek mają diody LED (linkuję).

Oświetlenie w Święta
Gdy już ubierzemy choinkę, zabieramy się za pozostałe inne ozdoby. Girlandy światełek, wielkie świecące gwiazdy i sople to nie zabawa dla każdego. Na pewno jednak niełatwo wymyślić sobie zimowe święta bez świeczek.