Tag Archives: pokój

Zimowa sypialnia

Meblujemy nasz domek

Zakup, wybudowanie, czy też najem domu lub mieszkania to jeszcze nie wszystko. Nie możemy wszak wymarzonego, często wyczekanego mieszkania nie umeblować. Gołe ściany i materac to nie jest najlepsze wyposażenie dla naszych „czterech kątów”.
drewniana podłoga

Dlaczego rozsądniej zainwestować w oryginalną drewnianą podłogę aniżeli w panele albo kafelki

Drewno jest materiałem wykorzystywanym przez ludzi od początku dziejów. Choć jest łatwopalne, to jednak obecnie nie ma to właściwie większego znaczenia, zwłaszcza że istnieje wiele preparatów, które nie dość, że konserwują drewno, to jeszcze sprawiają, że jest ono odporne na ogień. Część majętnych biznesmenów stawia sobie domki letniskowe z drewna, które potem służą właścicielom w sezonie urlopowym.
Drzwi i ściany przesuwne

Z jakiego powodu zaleca się decydować się na drzwi przesuwne?

Każda osoba, jaka dekoruje mieszkanie bądź dom osobiście staje przed koniecznością podjęcia bardzo wielu decyzji, które zadecydują o finalnym wyniku jej pracy. Każda z nich powinna więc zostać naprawdę dosyć dobrze przemyślana, tym bardziej że aktualnie na rynku działa sporo produktów, które mogą okazać się pomocne w gromadzeniu wyposażenia dla danego pomieszczenia.