Łazienka

Gdy przeglądamy katalogi z urządzonymi łazienkami, to zawsze zauważymy tam jakieś ciekawe rozwiązania do łazienki we własnym domu. Wielu ludzi spoglądających na różne katalogi, czy to w wersji papierowej czy też elektronicznej popełnia błąd polegający na tym, że stwierdza, iż chcą mieć dokładnie taką łazienkę jak z któregoś zdjęcia. Jednak dość często są to aranżacje stworzone jedynie do zdjęcia, które często są mało praktyczne na przykład dla większej rodziny.

www.lazienkaplus.pl/
Autor: Marmorin
Źródło: Marmorin
Trzeba mieć na uwadze fakt, że w naszych mieszkaniach trzeba połączyć estetykę z praktycznym zastosowaniem. A totalne przenoszenie katalogowego pomysłu może się nie sprawdzić. Zawsze należy wziąć pod uwagę rozmiary naszej łazienki, na rozmieszczenie lamp i tym podobne sprawy. Łazienka okazuje się jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu. W czasie remontu najlepiej zacząć właśnie od pokoju łazienkowego. To drogie pomieszczenie, przy którym robi się najczęściej dużo bałaganu. Jeżeli sami nie jesteśmy w stanie zaaranżować łazienkę i ciężko nam się zainspirować sensownie katalogami, możemy znaleźć człowieka zajmującego się aranżacją wnętrz, by pomógł ogarnąć naszą łazienkę. Przez, takie rozwiązanie będziemy mogli powiedzieć, czego oczekujemy, w jakim stylu chcemy mieć łazienkę i co najważniejsze wszystko okaże się właściwie zaplanowane. Tutaj znajdziesz ciekawe oferty: pisuary do domu.

W wc w biurowcu

W toaletach publicznych kobiety mają kłopot, bo trudno siadać na deskę, z której do tej pory korzystało gro osób. Faceci mają ułatwione rozwiązanie, bo w męskich toaletach zamontowane są pisuary. Jest to pewna oszczędność miejsca. Producenci urządzeń sanitarnych mają w sprzedaży różnego rodzaju modele pisuarów.

łazienka
Autor: DEANTE
Źródło: DEANTE
Począwszy od tych nie posiadających klap a skończywszy na tych z pokrywą. Zamontowanie pisuaru wiąże się ze stworzeniem właściwego dopływu. W dużych biurowcach, albo w wc na dworcach, najczęściej mamy do czynienia z pisuarami zamontowanymi na ścianach. W niewielu prywatnych mieszkaniach ludzie posiadają w toalecie pisuar. Dodatkowo można kupić pisuary damskie, jednak w niewielu miejscach u nas można z takimi rozwiązaniami mieć do czynienia. Poza pisuarami montowanymi na ścianach, w niektórych miejscach można było korzystać z pisuarów rynienkowych, były to wnęki wyłożone płytkami ceramicznymi w podłodze, których ułożenie pozwalało na odpływ moczu.