Posiadasz w ogrodzie niewygodne meble ogrodowe – jest na to rozwiązanie

Majówka coraz bliżej, a wraz z nią początek sezonu tak lubianych przez nas przyjęć w ogrodzie. Bo chyba nie ma lepszego miejsca na sobotni odpoczynek i imprezy z przyjaciółmi oraz rodziną. Odpoczynek w ogrodzie sprawia, że stajemy się bardziej wyluzowani, a grill czy podwieczorek przy słonecznej pogodzie celebrujemy wiele godzin. Podczas gdy dzieciaki bawią się w piaskownicy czy grają w gry ogrodowe mamy wreszcie czas, by usiąść wygodnie na leżaku czy w fotelu ogrodowym, wystawić twarz do słońca lub przejrzeć gazetę albo po prostu podumać.

Kolekcja tkanin Loneta
Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria

Spotkania ze znajomymi stają się bardziej bezpośrednie, a my możemy im zaserwować proste dania – kanapki, sałatki, ciasta owocowe. Te nieskomplikowane dania sprawią, że jedzenie w ogrodzie stanie się dla wszystkich ogromną przyjemnością.Komfort wypoczynku na łonie natury zapewnią nam poduszki ogrodowe, które są uroczym i przydatnym elementem wyposażenia mebli ogrodowych. Możemy ułożyć je na fotele ogrodowe, leżaki czy szezlongi, umocować je na siedzonkach huśtawek dziecięcych lub po prostu – jeśli są dostatecznie duże – rozłożyć je bezpośrednio na trawie zamiast koca.

Liczba rozmiarów, form i wzorów jest w tym przypadku ogromna. Z powodzeniem dobierzemy poduszki pod względem kolorystycznym do naszych mebli oraz architektury domu. Nie trzeba się przy tym martwić o higienę – pokrowce poduszek możemy bardzo łatwo ściągnąć i wyprać. Bądźmy więc odważni i decydujmy się na pełne życia barwy, które sprawią, że nasz ogrodowy salon stanie się radosny. Dzięki możliwości szycia poduszek na zamówienie bez trudu odmienimy nasze stare meble ogrodowe bez ponoszenia większych kosztów. Praktycznym pomysłem na plażę jest zakup przenośnych poduch wraz z kolorowym parawanem, który zapewni nam intymność na pełnej gwaru plaży, a jednocześnie nieskrępowaną wygodę. Wybierając kolory, decydujmy się na desenie marynarskie i jasne kolory, aby na poduszce pięknie prezentowała się nasza opalenizna.