Poszukujesz prezentu na wieczór panieński który będzie czymś niezwykłym?

Ślub to wielce podniosłe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Niewątpliwie wejście na nową drogę życia to wielce poważny krok, jednak zanim nadejdzie dzień ślubu, zwykle organizuje się również wieczory panieński i kawalerski. W tradycji wieczory te miały miejsce w wieczór przed ślubem i były oznaką końca wolności. Pan młody spędzał go ze swoimi przyjaciółmi, zaś panna młoda z znajomymi.

człowiec lecący paralotnią
Autor: Cristian Bortes
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiaj wieczór panieński czy kawalerski wyglądają całkowicie odmiennie. Na początek warto zaznaczyć, ze zwykle wieczór panieński odbywa się na długo wcześniej przed ślubem. W dniu swojego ślubu zwykle większość osób pragnie wyglądać jak najlepiej, a całonocna impreza do białego rana w dzień wcześniej na pewno temu nie służy. Jeżeli pan młody czy panna młoda chcą się bardzo wybawić, najczęściej po prostu ustalają datę dnia panieńskiego dużo wcześniej. Jeżeli zostałaś zaproszona na wieczór panieński, bez wątpienia powinnaś poznać sporo naszych wskazówek. Na początku powinnaś skontaktować się z innymi dziewczynami, które biorą udział w tej zabawie oraz dowiedzieć się od świadkowej, jakie atrakcje są przygotowane. Tradycją jest, że wieczór panieński jest planowany przez świadkową i znajome panny młodej, a ona nie może o niczym dowiedzieć się aż do początku nocy. Bardzo ważnym elementem jest ponadto prezent na wieczór panieński. W dobrym tonie jest podarowanie czegoś pannie młodej na pamiątkę.

Kiedy nie macie pomysłu na żaden prezent, wówczas bardzo dobrym pomysłem może być podarowanie jej podarunku w formie przeżycia. Dla przykładu można podać, że niejednokrotnie znakomicie sprawdza się lot paralotnią. Jeśli tylko zbierzecie odpowiednie fundusze, wówczas możecie zaplanować taki lot nie tylko dla panny młodej, ale także dla innych kobiet. Taka zabawa niewątpliwie będzie niezapomniana, a wieczór panieński może okazać się genialną przygodą. Współcześnie coraz częściej odchodzi się od szaleństw w klubach na rzecz właśnie takich rewelacyjnych przeżyć.