Projektant schodów i balustrad

Schody i balustrady to kluczowe akcesoria, które należy odpowiednio dopasować w trakcie wykańczania mieszkania. Fundamentalną rzeczą, o której nie wolno zapominać, jest rzecz jasne trafne dopasowanie ich do całości projektu lokum.

Nie wolno dopuścić do czegoś takiego, że cztery kąty są zaaranżowane w stylu współczesnym, pełno w nich akcesoriów szklanych, a schody i balustrady (Oferta: http://www.da-bud.pl/oferta/scianki-szklane/|http://www.da-bud.pl/oferta/lustra/”>http://www.da-bud.pl/oferta/lustra/|http://www.da-bud.pl/oferta/kabiny-i-parawany/”>http://www.da-bud.pl/oferta/kabiny-i-parawany/|http://www.da-bud.pl/oferta/balustrady/”>http://www.da-bud.pl/oferta/balustrady/|http://www.da-bud.pl/oferta/drzwi-szklane/”>http://www.da-bud.pl/oferta/drzwi-szklane/|http://www.da-bud.pl/oferta/”>http://www.da-bud.pl/oferta/}) są w stylu zabytkowym. Trudno odnaleźć coś bardziej niegustownego, niż właśnie takie kuriozalne połączenia. O ile nie wyróżniasz się wielkim talentem przestrzennych, lepiej wybierz ujednolicenie projektu. Oryginalnym i eleganckim pomysłem mogą być schody zabiegowe projekt SD.

schody

Niebywale widowiskowym dodatkiem w twoim domostwie mogą być schody spiralne. Potrafią one nadać czterem kątom niepowtarzalny charakter, który przypomina stylowe posiadłości z XIX stulecia. Jeśli wybierzesz właśnie takie piękne schody spiralne projekt SD, musisz zaprojektować resztę mieszkania w zbliżonym stylu. Znakomitym rozwiązaniem jest zakup zestawów oldskulowych mebli.

Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na takie nabytki (zabytki są bardzo drogie), zamów mniej drogie meble nowe, udające stare. Pamiętaj, że nie jedynie meble mają być tu wykonane w wiktoriańskiej manierze – takie muszą też być wszelkie, nawet drobne akcesoria. Wybierz więc stylowe naczynia, które będą współgrać z dużym stołem, wykonanym z mocnego dębu.

O ile posiadasz w czterech kątach małe dziecko, musisz bezwarunkowo pamiętać o jego ochronie. Lokal, w którym znajdują się schody (szczególnie wysokie), to problem dla każdego rodzica. Dlatego przy zamawianiu schodów do domu nie zapominaj, by zakupić taki model, który ma trafnie zamieszczone i mocne barierki. Skutecznym pomysłem, który ochroni twoje dziecko przed ranami, jest dokładne wyłożenie schodów mięciutkim materiałem – najważniejsze jest, by zasłonić wszystkie ostre krawędzie.

Źródło: http://www.sd.com.pl/inspiracje.html