Praktyczne prezenty dla bliskich

Zakup prezentów nigdy nie jest łatwą sprawą, zwłaszcza kiedy chce się sprawić adresatowi rzeczywistą przyjemność. Na szczęście jest kilka prezentów, które sprawdzą się zawsze.

Kettler dla najmłodszych
Autor: Kettler
Źródło: Kettler
W tym miejscu kilka pomysłów, które warto rozważyć, planując prezent dla dziecka lub dla dorosłego. Rowerek biegowy to świetny produkt, który pomoże w przygotowaniu do jazdy na normalnym rowerze, zamiast tradycyjnych rowerów trzykołowych lub z przyczepionymi bocznymi kołami. Usprawniają równowagę i uczą kontroli roweru. Można sadzać na nie już dzieci prawie dwuletnie.

Dobrze dopasowany rowerek biegowy posłuży malcowi aż 2 sezony, więc warto zaopatrzyć się w produkt dobrej jakości, bezpieczny, solidny oraz z atestami. Aby dobrze dobrać rowerek biegowy należy znać długość nóżek dziecka, albo chociaż jego wzrost.

Wytyczne dotyczące proponowanego wieku są tylko orientacyjnymi danymi. Dobry rowerek biegowy ma regulowane siodełko, które daje możliwość ustawienia wysokości siodełka aż o 10cm do góry albo w dół. Wśród wielu rowerków warto znać na przykład Puky Lr M Rowerek Biegowy Ocean Blue 4056 i modele w innych kolorach Puky Lr M Rowerek Biegowy Red 4053 i Puky Rower Biegowy LR M Różowy 4052 (ceneo.pl). Wszystkie te rowerki posiadają najlżejszą aluminiową konstrukcję z nisko umiejscowionym wykrokiem i regulowaną kierownicą i siodełkiem zaopatrzonym w wygodne oparcie. Renoma marki gwarantuje wieloletnie użytkowanie i wysoką wartość odsprzedaży, gdy dziecko wyrośnie już z . Puky Lr M Rowerek Biegowy Ocean Blue 4056 to rowerek o kolorze morskim, Puky Lr M Rowerek Biegowy Red 4053 to rowerek czerwony, a Puky Rower Biegowy LR M Różowy 4052 proponowany jest dla dziewcząt.

Rodzic ucieszy się natomiast z firmowego, solidnego zegarka. Pulsar PU2007X1 () jest przeznaczony dla mężczyzn. Jego usportowiony design determinuje charakter potencjalnego właściciela, ale nie wiek właściciela. Wielopoziomowa, bogato wyposażona tarcza, solidny Seikowski mechanizm i wytrzymała obudowa z gładzonej stali nierdzewnej czynią go idealnym gadżetem na długi czas codziennego użytkowania.