Tag Archives: salon

pokój hotelowy

Zorganizuje fantastyczną strefę na relaks w swoim apartamencie

Równowaga, to wyciszenie w wygodnej pozycji, a pierwszorzędny luz jest niezbędny w waszym bytowaniu. Zatem w mieszkaniu powinniśmy zatroszczyć się o to, żeby mieć komfortowe miejsce do zrelaksowania się.
Kochamy leżeć na materacu, niekiedy jednak jest, zbyt mała i wtedy przyda się coś większego, a co gdy nie posiadamy na to przestrzeni?
Żaden problem.
szafa

W jaki sposób udekorować salon

Salon, tak samo jak każde inne wnętrze, można zaaranżować na wiele rozmaitych sposobów. Dopasowanie każdego elementu do tego wnętrza zależny jest od właściciela. Na dzień dzisiejszy na rynku jest tak wielki wybór mebli i innych akcesoriów, że każdy może zaaranżować niebanalne wnętrze. Rzecz jasna wymaga to pewnej wiedzy i gustu, ale ogólnie nie jest to trudna czynność. Wystrój wnętrz zalicza się również do obowiązków niektórych profesji, na przykład dekoratora wnętrz.
małe lustra

Kominki i szklane akcesoria do niego

Ludzie, no przynajmniej zamieszkujący Polskę, zasadniczo dzielą się na dwa podstawowe rodzaje – na takich, którzy mają kominek i na osoby, które najzwyczajniej o takowym marzą, lecz z różnych przyczyn nie posiadają go u siebie w domu. Oczywiście przede wszystkim chodzi o to, że znaczna część Polaków mieszka w bloku. Trudno w zwykłym salonie umieścić kominek…
Lampa wisząca, żyrandol Calipso

Jak idealnie dopasować żyrandol do pokoju dziennego?

Nawet jeżeli ufamy przede wszystkim w swój gust, chcemy, aby odwiedzający nas znajomi docenili trud, jaki włożyliśmy w planowanie wystroju i oświetlenia salonu. Dlatego decyzje dotyczące wyboru takich detali wystroju salonu jak meble, dywany czy żyrandol podejmujemy zwykle z rozwagą i w sposób przemyślany. Co jednak, jeśli nie orientujemy się, jakie elementy oświetlenia do salonu będą najlepiej pasowały do naszego wnętrza?