H&M w sieci

Szwedzka firma H&M istnieje już od dekad. W Polsce pierwszy sklep H&M otworzono równo dziesięć lat temu. Ta szwedzka marka osiągnęła znaczny sukces na skalę światową, bo udało się jej zjednoczyć porządnej jakości produkty z niezbyt wysokimi cenami. Jeżeli jeszcze do tej pory nie wybierałeś odzieży tej firmy, to najlepsza pora, by odwiedzić okoliczny sklep H&M.

Skandynawska firma H&M istnieje już od kilku dziesięcioleci. W Polsce pierwszy sklep H&M pojawił się równo dekadę temu. Ta szwedzka marka osiągnęła wielki sukces na skalę globalną, ponieważ udało się jej połączyć porządnej jakości ubrania z niewielkimi cenami. Jeśli jeszcze dotąd nie kupowałeś odzieży tej marki, to najlepsza pora, by odwiedzić najbliższy sklep H&M.
Biała koszula zawsze w modzie
Autor: Nife
Źródło: Nife

Zanim to zrobisz, odwiedź witrynę internetową tego szwedzkiego potentata ubraniowego. Strona jest zaprojektowana także na tablety i udostępnia wiele interesujących funkcji. Na portalu sprawdzisz, jakie produkty ma w ofercie stacjonarny sklep H&M. W ostatnim czasie marka H&M nawiązała współpracę z mistrzem angielskiej piłki nożnej – przystojnym Davidem Beckhamem. Na portalu jest króciutki klip reklamowy z udziałem Davida, który został wymyślony przez samego Guya Ritchiego, utalentowanego reżysera z Hollywoodu, eks męża Madonny. Piłkarz reklamuje markową kolekcję bokserek dla facetów. Wszystkie sprzedawane pozycje ujrzysz w przejrzystym katalogu ubraniowym.

Codzienna aktywność
Autor: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu

Jeżeli nie lubisz sklepów z ubraniami i wolisz zamawiać kreacje dla siebie (np. płaszcze H&M ) siedząc w wygodnym fotelu przed laptopem, strona WWW firmy H&M oferuje ci praktyczne narzędzie – cyfrową przymierzalnię. Na witrynie zobaczysz kobietę albo pana w bieliźnie, na którego będziesz mógł założyć ubrania. W ten sposób można sprawdzić, czy na przykład fioletowa bluzka pasuje do niebieskich spodni. Co ciekawe, da się wybrać nawet facjatę modela oraz zapisać daną konfigurację ubraniową na potem.

Witryna firmy H&M oferuje 25% rabatu na towar, jeżeli zapiszesz się do firmowego newslettera. To korzystna propozycja – będziesz otrzymywać najświeższe dane na temat najnowszych trendów w modzie darmowo i nabędziesz ciuszek z dużą zniżką przy pomocy bonu, który zrealizuje każdy sklep H&M.

Źródło: domodi