Tęsknota za snem na stogu siana jest teraz rzeczywista do osiągnięcia już zaraz dzięki pościeli ze wzorem stogu siana.

Osoby, którzy ilekroć drzemali na sianie wspominają te czasy jako cudownym okresem w swoim życiu. Leżenie na kępie siana był szczególną nocą, bo doznajemy pozytywnych doznań.

Przede wszystkim w naszych pamięciach leżenie na sianie był zawsze pod ciemnym niebem czy w stodole. Zapach siana rześkie powietrze powodowały w nas przyjemne doznania. Sypanie na sianie był wtedy doskonały i rano budziliśmy się zwykle wyspani. Również sny były wtedy szczególne. Takie sypianie na sianie dotyka wszystkie nasze zmysły. Z sianem również związane są letnie sianokosy. Wieś wtedy tętni życiem i zajęciami przy koszeniu siana i zwożeniu go do stodoły. Całe pokolenia są wtedy zaangażowane w zajęciach na polu. Też kępa siana używane było jako środek do materaców.
Komplet pościeli do domu
Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com

W niektórych gospodarstwach jeszcze można zobaczyć takie materace napchane sianem. Takie sienniki także budzą w nas pozytywne wspomnienia drzemania na stogu siana. Dla kochających leżenia na kępie siana została również (polecana strona) przyszykowana śliczna pościel siano. Zobacz więcej tutaj: (http://hayka.eu/category/hayka-posciel) Taka pościel jest zrobiona z wysoko jakościowego materiału satyny bawełnianej. Jest przyjemna w dotyku też materiał jest mocny i lekki. Dzięki temu sen jest miły i budzimy się wyspani. Spanie w takiej pościeli to namiastka drzemania na stogu siana pod ciemnym niebem czy w stodole. Pościel siano jest ze wzorem stogu siana, w którym są schowane różne przedmioty i zwierzęta, a które można znaleźć w rzeczywistym stogu siana.

Jest tam biedronka, myszka, igła czy grosik. Spanie w takiej pościeli zapewne przywoła ukryte wspomnienia, kiedy to sypialiśmy w stogu siana pod ciemnym niebem czy w stodole. Nawet jeśli nie spaliśmy nigdy na stogu siana, to taka pościel nam na pewno przyniesie namiastkę spania na sianie. Będziemy mogli wtedy każdemu powiedzieć, że także my mieliśmy przyjemność spać na sianie.