Tag Archives: ubrania

maszyna do szycia

Dlaczego powinniśmy szyć własne ubrania? Co dzięki temu można zyskać? Dlaczego to rzeczywiście ciekawa opcja?

W ostatnim czasie jesteśmy w stanie dostrzec w naszym kraju ciekawy trend: coraz częściej wykonujemy pewne rzeczy we własnym zakresie, ciekawym przykładem przykładem jest szycie. Każda tego rodzaju autorska rzecz jest prawdziwie oryginalna i nieprzeciętna, to znaczy, że idąc ulicą nie musimy się obawiać, że spotkamy kogoś w tej samej części garderoby. Uszyte ubrania, pomimo że mogą przypominać te firmowe, są zawsze jedyne w swoim rodzaju. Jakie są jeszcze pozostałe plusy takiego szycia?
Zdrowe stópki dziecka

W jaki sposób dobrze ubrać swoje dziecko?

Ubranie własnej dzieciny, szczególnie mowa o typowo zarabiającym rodzicu bez wątpienia stanowi duży kłopot. Przede wszystkim sporą przeszkodą życiową jest kasa, Polska to nie Norwegia, Niemcy, Wielka Brytania bądź Kanada, ale oprócz kasy trzeba nadmienić problemy z wyborem.
sport

Jakie ubrania sportowe najczęściej kupują mężczyźni?

Mój praprzodek na zdjęciu sprzed wieku wystrojony jest w galowe ubranie: w surdut, nienaganną białą koszulę, granatową kamizelkę, w której kieszonce umieszczony jest zegarek zwany „cebulą”. Nigdy nie poznałem go osobiście. Zmarł w przededniu wybuchu II Wojny, nie miałem więc takowej szansy. Zgadywać tylko mogę co sobie myślał pozując do tego zdjęcia.
buty wojskowe

Odzież wojskowa

Rzeczy z demobilu to takie, które były wykorzystywane przez wojsko, a następnie znalazły się w sprzedaży. Są to najczęściej rozmaite części ubrania oraz różnego typu akcesoria użytkowe i gadżety. Chętnie kupowane są różnorodne dodatki do ubrania, jak na przykład plecaki czy paski. Kultowym już dodatkiem, który najchętniej kupowany jest w ten sposób, jest plecak typu kostka. Swoją nazwę zawdzięcza charakterystycznemu kwadratowemu kształtowi. Plecaki tego rodzaju są popularne wśród przedstawicieli subkultur, zwłaszcza wśród miłośników cięższych brzmień.
images

W jaki sposób wypracować swój styl ubierania się?

W czasach masowej produkcji, własny styl ma dosyć duże znaczenie. Naturalnie można decydować się na zakup ubrań łatwo dostępnych, kopiować stylizacje popularnych osób, w szczególności blogerek modowych, jakie ostatnimi czasy odznaczają się wielkim zainteresowaniem czy bazować na wystawach sklepowych.